166

Що подарувати?

Можна з упевненістю сказати, що для багатьох людей питання вибору подарунків з нагоди тієї чи іншої події – процедура доволі складна. Сьогодні ринок сувенірних та подарункових предметів пропонує безліч варіантів, враховуючи стать, вік, саму подію тощо. В такому розмаїті пропозиці просто неможливо обрати подарунок, лиш сподобавши щось одне, інше уже манить своїми принадами. То що ж робити?

Що подарувати?

Хочеться згадати про те, що, в більшості, подарунки є не значними, тому іноді здається, що вони – непотріб. Тобто це різні витрибеньки, що не зовсім потрібні в побуті. Але, якщо підійти до вирішення дилеми прагматично, то можна підібрати доволі функціональну річ для подарунку. А щоби не думати довго, варто звернутися до класики. Наприклад, можна звернути увагу на такий матеріал, як фарфор.

Чим цікавий фарфор?

По перше – своєю універсальністю. Цей довговічний і класичний матеріал у сучасному світі приймає дивовижні форми. З фарфору роблять посуд, який стане в нагоді усім господиням. Посуд з фарфору в якості подарунку – це уже не непотріб, а цілком функціональна річ. До того ж, скільки б ви не мали такої посуди, а нова ніколи не завадить (бувають різні форсмажори :)). Асортимент фарфорової посуди надзвичано широкий – це і різноманітні тарілки, і чашки, і вази, кувшини і т.д.

По-друге, з фарфору виготовляють сувенірні фігурки, а це скарб для колекціонерів. Іноді буває й так, що маленька фарфорова фігурка, подарована на знатну подію, започатковує нове хоббі людини 🙂 Художні вироби з фарфору можна дарувати не лише колекціонерам, вони легко стають чудовим доповненням інтер’єру, що по-своєму наділяє такий подарунок функціональністю. Гарно сприймають різні статуетки та фігурки з фарфору люди, що недалекі від мистецтва, чи дизайну. Фарфор рахується елітним, живим матеріалом.

Ознайомитися детальніше з фарфоровими виробами можна на спеціалізованому сайті pavone.com.ua, де є приклади і посуду і сувенірів.

Потрібно лише пам’ятати про обережність. Фарфор доволі крихкий матеріал і його транспортування вимагає делікатного відношення до вантажу. Подбайте про це, коли куплятимете в якості подарунку щось із нього, бо інакше ваш подарунок може не вдатися 🙂

Читайте також: