2878

Статистика абортів в Україні

Жінка в гінеколога, фото процедури аборту

З тим до чого, за статистикою,   приводить публічне виставляння голих фотографій підлітків, ми ознайомилися в попередній публікації. Зараз же маленька частина того, чим закінчуються деякі з наслідкових випадків. Аборти – страшна тема, але вона існує, аж надто серед тих же підлітків…

За статистикою, школярки в Україні роблять 2 тисячі абортів щороку.

Близько сотні процедур штучного переривання вагітності роблять 14-річні дівчата щороку. Загалом аборти роблять більше 2 тисяч українських школярок кожного року.

Про це під час прес-конференції сказала заступник директора Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення Валентина Коломийчук.

“У нас почастішали випадки абортів у зовсім юному віці. Минулого року 84 дівчинки 14 років зробили аборт, а 15-річні – більше 2 тисяч”, – сказала вона.

За словами експерта, в останні роки стали частіше також і продовжувати вагітність дівчата віком від 15 до 17 років (старшого шкільного віку).

 “Позитивна тенденція полягає у тому, що у підлітків віком у 15-17 років переважає рішення народжувати дитину, а не до переривання вагітності”

На скільки це може бути позитивно – експертам краще знати, але загалом це дуже сумно..

П.с: – Дівчино, а поїхали до мене? – А навіщо? – Ну … фільмець подивимося? – Нєє, мені тут один хлопець секс пропонував, я краще до нього поїду. 

Читайте також: