1124

Святкові листівки власноруч

scrap1

Свята – це явище, яке дозволяє нам на повну силу не лише відпочити, а й проявити свої
творчі здібності та здатність до креативності. Одним із таких проявів є виготовлення листівок.

Загалом зараз дуже популярними є вироби хенд-мейд, адже у них є ряд переваг. Наприклад, речі, виготовлені власноруч, приймати у подарунок значно приємніше та й дарувати теж Також, створюючи певні речі, можна відпочивати душею. Адже відволікаєшся від сторонніх проблем і зосереджуєшся лише на творчій роботі. Виготовляти можна будь-що: сувеніри, прикраси, листівки тощо. Серед методик створення власних подарунків доволі популярними є квілінг, декупаж, пап’є маше, скапбукінг. До речі, щодо останнього, то він, із розвитком сучасних технологій ще й перетворився у електронний скрапбукінг.

Електронні рамки для скраббукінгу

Розглянемо це на прикладі листівок. Листівка – це, певно, найбільш універсальний подарунок, адже вона містить у собі цінну інформацію, а саме, побажання, чи то з днем народження, чи то з новим роком, чи то зі святом 8 березня. Електронну листівку зробити дуже просто і легко. Для цього вам необхідно мати фотографії, котрі бажаєте прикрасити, фотошоп, електронні рамки. Вибравши потрібні рамки, необхідно до них додати фотографії. За бажанням зробити напис одразу або потім власноруч. Цікаво оздобити роботу різними фільтрами та додатковими шарами psd відповідно до тематики листівки. Хочеться зазначити, що сам процес виготовлення електронної листівки займає доволі мало часу, зате ефект, який ви отримаєте в результаті, буде доволі успішним.

Електронний скраббукінг. Листівки власними руками

Отже, коли листівка готова у електронному вигляді лишається найменше, але найголовніше – друк. Тут є декілька варіантів. Або власноруч, або звернутися до спеціалістів. Але хочеться порадити останнє, наприклад, звернутися до поліграфії. До речі, там вам можуть надати послугу із виготовлення листівки, якщо ви чи не маєте вільного часу, чи не вважаєте себе достатньо компетентними у даній справі, то фахівці поліграфії зможуть вам допомогти не лише з друком, але й з дизайном та оформленням.

Читайте також: