21118

Загадка “Жираф” (з контакту)

Загадка про жирафа
Новий соціальний вірус, з’явився на теренах мережі “Вконтакте“. Цього разу у вигляді загадки. Всім, хто вкаже не вірну відповідь – пропонується поставити на місце своєї аватарки Жирафа! Ну тобто не живого, і не обов’язкого в повний ріст, а звичайну фотографію – Жирафа. 

Цікаво, що відповідь – не одна. А точніше вона дещо відрізняється, в залежності від мови на якій вона звучить. Українською це буде так:

заходиш в кімнату: в
кімнаті на ліжку лежить 2 песика, 4
котика. стоїть жирафа та 5
бегемотів. Літає 3 курки і
сидить одна гуска
(маленька-маленька).
Скільки ніг в кімнаті ?за
неправельну відповідь
ставиш фотку жирафи на 3
дня…удачі………….граєм
якщо не слабо тільки по
чесному!

Тицьнувши пальцем в небо, я відповів – шість! Відповідь виявилась вірною. Пояснення досить простеньке: враховуючи те, що у собак, котів, курей і гусей – лапи, а також копита жирафа і бегемота, у кімнаті – дві ноги людини (ваші) і чотири ліжка.

Але, у ліжка все таки – ніжки 🙂 тому правильніше говорити, що відповідь на загадку “про жирафа” буде – два, точніше дві ноги!

А тепер глянемо на яка загадка про “Жырафа”:

Заходишь в комнату:
В комнате на кровати лежит 2 собаки, 4 кота
Стоит жираф и 5 бегемотов. Летает 2 курицы и сидит
Один гусь (маленький маленький)
Сколько ножек в комнате?

Як бачимо питання стоїть скільки “ножек“, якщо уявити що ваші ноги – ніжки, то відповідь буде таки – 6, ще ж чотири ножки вашого ліжка 😉

Загадка про Жирафа, в моєму розумінні напевне відноситься до загадок типу ОДТЧПШСВДД, хоча може вона трошки і розумніша, але нехай у тому типі сидить .

А на закінчення маленький шарж, який я собі сподобав, на жаль, чи на щастя – це дійсно так є, перевірено!
Програмісти і люди

Читайте також: