2803

Заява Лами про кінець світу спростована!

Кінець світу знову скасовано. Кінця світу не буде

Кінець світу знову найгарячіша тема людства. Схожий інформаційний штурм відбувається, щоразу, коли приходить час, що відзначений у календарі кінців світу, як останній день Землі і останній день людства. Ось недавно з’явилася спекулятивна інформація про те, що кінець світу скасували, де бурятський шаман заявив про “розважливість” народу Майя, який завершив складання свого календаря через те, що продовжувати не було сенсу. Але його заява була, як квіточка на інформаційному полі. Пізніше з’явилася так звана заява тибетського монаха про те яким буде кінець світу і що робити коли настане кінець світу. Новина стала вибуховою і прогриміла на весь світ, як цілком спіла ягода на тому ж інформаційному полі. Але що було насправді?

Насправді дійсно заява тибетського Лами, який ще відомий як Оракул Шамбали, стала чи ненайсильнішим мемом про кінець світу, що поки що був випущений у мережу. Весь секрет успішності його інформації про кінець світу у тому, що журналісти підхопили неперевірену інформацію і розповсюдили не лише на новинних сайтах, але й надрукували у газетах, та журналах. А тема зачепила всіх жителів міст, бо те, який буде кінець світу, за описанням тибетського Лами, стало жахіттям для чутливої міської психіки. Три дні без світла, води і телевізора з інтернетом! Сучасні жителі міст цього не переживуть!

Але, як вияснилося, інформація про заяву тибетського Лами про кінець світу не підтвердилася!

– Ви знаєте про пророцтва тибетського монаха, лами з монастиря Гьяндрек, – розібратися у цьому питанні кореспонденти «КП» вирішили, звернувшись до представників Буддійської традиційної сангхи Росії.

– Знаємо, – відповів прес-секретар російських буддистів, Сокто лама Бальжінімаев. – Тільки вигадки все це. Ніякого кінця світу в найближчому майбутньому, за розрахунками наших астрологів, не очікується. Кінця світу не буде! Якби передбачалося що небудь серйозне, то глава буддистів Росії, Пандіто Хамбо Лама XXIV, обов’язково попередив би населення. До речі, ми взагалі ставимо під сумнів не тільки слова того монаха, але навіть і саме його існування. У всякому разі, нам про нього нічого невідомо.

– А як довго жити планеті Земля, за даними буддійських астрологів?

– Довго, – відповів Сокто лама. – На Землю по черзі повинні прийти 1000 Будд. Поки приходили тільки четверо. П’ятий Будда очікується приблизно через 2,5 тисячі років. Але й потім людство буде існувати, у всякому разі, поки не з’являться ще 995.

Враховуючи відповідь, що отримали на запитання про заяву тибетського Лами про кінець світу, можна знову заспокоїтися і далі жити, як нічого не бувало і не буде.

До речі, вчені досі  констатують факт про те, що календар Майя, як і самі Майя, не мали на меті передбачити кінець світу. І те, що дата 21.12.2012, асоціується із настанням спрогнозованого ними апокаліпсису – ніякого стосунку до самого календаря Майя немає! Це видумка журналістів і бізнесменів, яким завжди потрібно чимось підігрівати і розважати народ.

Читайте також: