701

Анонімність в інтернеті

Сепербраузер Опера Тор

Іноді в інтернеті, активним користувачам, доводиться зісштовхуватися з питанням про анонімність. Не секрет, що ваше ім’я в мережі – це ваше IР. У статті я напишу легкий спосіб замінити його без будь-яких особливих знань.

На одному форумі, питання про заміну ІР підштовхнуло мене до написання цієї статті. Так як не кожен має багаж особливих знань про інтернет, я спробую поділитися трошки своїм і сподіваюся це комусь допоможе. На майбутнє попереджаю, що інформація надається тільки зі сторони анонімності, тобто вашої безпеки в мережі, а не для будь-яких накруток. Всі не законні й не совісні дії – це справа тільки ваших особистих переконань. І відповідальність за такі дії несете лише ви.

Поїхали.

Звичайно для відображення анонімного IP, тобто не реального, можна використовувати проксі і при цьому довго їх шукати і налаштовувати. Я ж запропоную найпростіший спосіб зміни вашого IP, при якому все що вам потрібно буде зробити – це запустити спеціальну програму-браузер – OperaTor 3.4 . Це звичайна опера, але вона автоматично змінює вашу адресу, що береже ваш час, а час, як говорять, – це гроші, відповідно – береже Ваші гроші.

OperaTor 3.4, як вже я писав – інтернет-браузер і він зібраний на основі Opera 9.63 та Tor 0.2.0.32. Таке поєднання браузера з мережею анонімного серфінгу гарантує, що будь-які сторінки, які ви вирішите відвідати, будь-які дані, відправлені в мережу, будь-яке листування – все буде захищено від перегляду сторонніми, як би вони не намагалися влізти в Ваше приватне життя.

Опера тор – портативна, тобто не вимагає установки, не залишає інформації в реєстрі системи. Вона не є врізаною версією звичайної Opera, в якій більше половини функцій не працюють, а повністю функціональна. Це означає, що OperaTor можна використовувати як повсякденний браузер, при цьому ви будете користуватися повним набором функцій і плагінів. Переваги програми очевидні.

Звичайно через специфіку роботи, цей браузер втрачає швидкість завантаження сторінок і файлів, але все ж якщо потрібно приховати інформацію від сторонніх і не добрих рук, або зайти на сайт де забанений ваш IP, дуже і дуже хороша річ.

Завантажити OperaTor можна звідси.

Всім дякую за цікавість і на все добре 😉

Читайте також: