142

Чому MEGOGO лайно?

Megogo — найпопулярніший в Україні сервіс перегляду фільмів і телепередач. Онлайн-кінотеатри це логічне, еволюційне явище переходу кіноіндустрії в світ інтернету. І це чудовий спосіб побороти піратство. Вважаю, що воно виникло не тому, що хтось злісно щось хоче у когось поцупити. Навпаки, люди просто хочуть бачити те, що їм пропонує кіносвіт, але не мають як це зробити в зручному для них форматі. Для прикладу великі кінотеатри по селах відсутні, та й у невеликих містечках теж. Купувати диски — не всі зараз навіть знають як їх запустити, є якийсь інший вихід?

Пам’ятаю, ще коли Megogo запускався, перегляд фільму вартував 10 грн. Цікава пропозиція збурила український інтернет, всі думали — невже це кінець Ex.ua. Але мене тоді вже розчарувала мовна політика сервісу. Відсутність українського інтерфейсу і повна відсутність українськомовного продукту. Фільми були лише в російському озвученні, трансляція телепередач така ж — кому це потрібно? Словом, в мене склалось доволі однозначне враження про компанію. Зрештою я просто про неї забув. І от через купу років, натрапив на відео, що змусило згадати.

Вирішив поцікавитися, як справи в ресурсу зараз. Першим враженням було: “Ого, додали все ж таки українську мову”. Потім побачив, що українська присутня й у фільмах, можна в налаштуваннях обирати яку доріжку вмикати при перегляді. Появилась підписка, можна за певну місячну оплату отримати доступ до перегляду фільмів, телеканалів, записів телепередач. Наступним моїм рішенням було — купити один місяць для тесту. Ось що зрозумів для себе після того, як скористався цим сервісом.

Для українців Megogo не зручний

На жаль, основна проблема досі актуальна. З позитивного вже згадував — українська мова є. Але її так не багато. Особливо це помітив на мультфільмах та мультсеріалах. Повно зросійщених, без українського перекладу. Найгірше — це ніяк не повідомляється зі сторінки з переліком фільмів.

Megogo гівно

Потрібно відкрити сторінку перегляду і лише там бачиш, що чогось бракує. Для мене це величезна незручність, бо доводиться пробувати по 10 різних варіантів, поки не знайдеш потрібне.

Megogo відгук

Також повно російського продукту, якому я не довіряю і якого я б не хотів бачити взагалі! Чому б не додати в налаштування таку опцію — “Пропонувати лише українське”. Вмикаєш і каталог фільмів фільтрується, якщо немає українського озвучення — не показувати. Це було б дуже зручно. Те ж саме з російським виробництвом.

Передплата “на пів шишечки”

Купивши будь-який пакет в Megogo, єдине, що гарантовано отримуєте, то відсутність реклами. Але список фільмів доволі сумнівний. Прем’єри потрібно окремо купляти, також багато цікавих інших фільмів доступні лише за окрему плату. Походивши по сайті, я знайшов лише декілька фільмів, які хотів би переглянути і які доступні в передплаті. Решта, що зацікавило — дзузьки, купуй окремо. Виникає питання — а для чого тоді ця передплата?

Підсумовуючи свій місячний досвід користування Megogo, мушу сказати, що ресурс не для мене. Принаймні поки що. Рух у правильному напрямку є, але здається він зроблений не тому що так треба робити для українців, а тому що: “вони вже задовбали зі своїми потребами”. Лайняно якось…

Читайте також: