770

Де слухати українську музику?

Повертаючись до теми закриття ВК і всіх його наслідків. У школярської частини аудиторії підірвало пукани на темі музики. Багато хто, сидів у цій росіянській мережі лише заради неї. Халявна музика – де тепер її слухати?

Насправді є багато ресурсів аналогів і які спеціалізовані саме на цьому. А я нагадаю, що Вконтакті – це такий собі комбайн з плагіату, куди впихали всі популярні рішення з інших соціальних мереж. Основа – фейсбук, стіна – твітер, відео – ютуб і та далі. Але всіх аналогів де можна безкоштовно слухати музику я описувати не буду, розкажу лише про сайт, який сьогодні потрапив мені до уваги.

Хочу наголосити, що це лише один із варіантів. Унікальність його в тому, що в базі лише українська музика! І хоч ця база поки що маленька, вона постійно наповнюється. Щоб далі ознайомитись більше детально, перейдіть за посиланням: https://www.awerta.com/.

Де слухати українську музику? Awerta Music

Переваги Awerta Music:

  1. всі пісні музичного сервісу безкоштовні;
  2. слухати музику можна без реєстрації;
  3. зручний інтерфейс, треки відсортовані по жанрах, альбомах, виконавцях;
  4. вся музика українська.

Недоліки сервісу:

  1. без реєстрації неможливо створити список програвання;
  2. мала кількість пісень;
  3. проблеми з перекладом.

З вебархіву я витягнув минулий скрін цього домену. Виявляється, в минулому житті це було on-line радіо.

Awerta Music, український музичний сервіс де можна слухати музику онлайн

Загалом меломанам поки що там буде сумно. Але естетам зовсім ні! Крім того, майданчик можна назвати клондайком музичної інформації для радіостанцій, які не знають чим заповнити ефірний простір, вкладаючись у квоти. Користуйтесь, я вже зареєструвався! 🙂

Читайте також: