306

Онлайн-курси в Україні

Чудова новина від українських викладачів вищих навчальних закладів! Тепер і українці, можуть навчатися онлайн! У жовтні стартував набір студентів у  проект «Prometheus». Мета якого є безкоштовне надання можливості кожному українцю отримати знання у цікавій йому сфері.

Онлайн курс в Україні

Поки що платформа онлайн курсів в Україні лише тестується. І доступна обмежена кількість курсів, а точніше – їх всього чотири:

  1. Основи програмування мовою Python
  2. Історія України: від Другої світової війни до сучасності
  3. Фінансовий менеджмент
  4. Розробка та аналіз алгоритмів

Читають лекції викладачі найкращих вищих навчальних закладів України. А проходять онлайн курси у вигляді відеолекцій та обговорень на форумі, що будуть доступні учасникам протягом всього терміну проведення онлайн курсу. Крім цього, учасникам пропонується пройти тестові завдання. Після успішного проходження цих тестових завдань, видаються сертифікати про проходження онлайн курсу з особистим підписом викладача.

Я особисто записався на онлайн курси по фінансовому менеджменту. Думаю ще на програмування Python, але остаточно вирішу, коли ознайомлюся з системою навчання ближче. Проблема онлайн навчання у тому, що “студенти” можуть легко списувати 🙂 А в Україні це явище ой, яке популярне! Але люди, що подаються на ці курси, в більшості, хочуть вивчити щось нове для себе, а не для галочки. Тому, мені здається, сенсу списувати не буде і цього робити все ж таки не будуть.

Загалом дуже подобається ідея онлайн навчання, тому великий плюс людям, що організовують цю новинку в Україні. Всім кого зацікавили онлайн курси в Україні, раду зайти на офіційний сайт проекту «Prometheus» і записатися на цікаву для себе тему: prometheus.org.ua

Читайте також: