3901

Дірка від бублика або hostinger.com.ua

Якось в Україні історично склалося, що всі послуги і служби працють так, наче в них протерті штани. Виключень немає навіть в “інтернетУкраїні”.   Ось недавно (вже не пам’ятаю в кого на блозі), прочитав про новий безплатний український хостинг hostinger.com.ua. Вирішив зареєструватися і на своюю голову поставив туди працюючий сайт. Зараз там переадресація на сам хостинг  hostinger.com.ua, уявіть собі мій подив, коли я це помітив. Після такого сюрпризу вирішив написати відгук на хостинг hostinger.com.ua.

Халява кажере?

Нажаль відгук буде не зовсім позитивним, бо протертих штанів я не люблю. Перше, що вказує на халатність послуг даної контори – це вічні повідомлення і вибачення за не коретну роботу будь якої із служб. Ще до того як я зареєструвався були проблеми з бекапами, повідомлення про вибачення висіло довший час, поки не почалося підвисання самого хостингу. В результаті серваки були закрині на один день (абсолютна відсутність доступу до сайтів). Тішить те, що було попередження, не тішить те, що хостинг – все таки не ТВ.

Важко добиратися до сайтів, якщо у вас поганий нет. Ні це не проблема нету і не проблема ваги сайту, це квоти на завантаження ЦП, або ж мала пропускна здатність  hostinger.com.ua. Поставивши вордпрес із декількома плагінами – сайт просто не загрузився.

 А тепер перейдемо до головної частини відгуку на цей бубликовий хостинг. Як уже згадував, поставив на свою голову туди працюючий сайт. Адміністрація активно працювала і сайт за місяць стабільно наповнювався матеріалом. І ось декілька днів тому, відкриваючи сайт, бачу дірку від бублика. Що це і як?

Мушу визнати, що служба підтримки досить швидко відповіла вже наступного дня після звернення, я отримав дуже цікаву відповідь (ципую переписку):

Добрый день!

Мне на почту пришло сообщение:
“Уважаемый **** ,
Ваш хостинговый аккаунт отключен. Ниже указана информация об аккаунте:
Хостинговый план: Бесплатный
Домен: organizator.16mb.com
Причина: Неактивность
Дополнительная информация: Домен никто не посещал в последние 30 дней или не загружена индексная страница, или сайт не функционален!”

И действительно не работает сайт. Но как это может быть, если вчера я сам читал коментарии – значит люди были. И коментарии человечиские, не спам. Как можно возобновить работу сайта?
Спасибо за ответ.

Здравствуйте,
Все сайты в аккаунте должны иметь не меньше 2-х посетителей в месяц, иначе наша система удаляет аккаунты по причине неактивности. К сожалению, у нас нет резервной копии Ваших файлов.
Напишите нам, если у Вас возникнут дополнительные вопросы.
Спасибо Вам,
Александр Г.
Сотрудник службы поддержки
www.hostinger.com.ua

Да дополнительные вопросы есть. Вот статистика: ** https://logua.com/stat.php?how=month&id=1663 23 в месяц, почему акаунт удален?
Хатябы база данных сохранилась?

Здравствуйте,
Как я понял Вы использовали домен organizator.pp.ua как припаркованный и на главном домене посетителей не было. Я советую Вам создать дополнительный аккаунт с доменом organizator.pp.ua. К сожалению, у нас нет копии Ваших файлов.
Напишите нам, если у Вас возникнут дополнительные вопросы.
Спасибо Вам,
Александр Г.
Сотрудник службы поддержки
www.hostinger.com.ua

**за статистикою за місяць на сайті було 33 людини.

З пояснення робимо висновок, що будь який акаунт не дозволяє прикріпляти свій домен бо в такому випадку відвідування не зараховуються на основий домен акаунту – відповідно за місяць ви будете видалені. Дебілізм? Цього ніде не сказано, принаймні не виділено, а також ваш акаунт видаляється церез shift+delete, без попереднього ознайомлення про це. Дебелізм два?

Дуже не раджу   hostinger.com.ua як альтернативу безплатним хостингам. Суб’єктивно – дуже не раджу  hostinger.com.ua, як хостинг взагалі! hostinger.com.ua - не якісний хостинг

Читайте також: