551

Ex.ua закрили

Ex.ua, який недавно відкрив індексацію для гугла, здається повторює долю популярного попередника “Infostore “. Вже зараз при переході на домен ex.ua, користувачі бвчуть помилку “Не вдалося знайти віддалений сервер“. Це означає лише одне – ех.юа закрили!ех.юа закрили?

 Популярний файлообмінник України, закрили правоохоронні. Такі дії мотивуються результатлм довготривалого розслідування: “Міліція закрила ex.ua у рамках розслідування кримінальної справи за частиною 2 статті 176 Кримінальної справи (порушення авторських і суміжних прав)”, – повідомив заступник керівника прес-служби МВС Сергій Бурлаков.

За його словами розслідування ініціювали такі гіганти софт-комерції як: (“Adobe Systems Inc.”, “Microsoft Corporation”, “Graphisoft Inc.”. За їхніми даними на файлообміннику  ex.ua, незаконно розповсюджувалась їхня продукція, що беззаперечно нанесло монополістам фінансову шкоду.

При “обшуку” правозахисники вилучили  сто серверів, на яких було більш ніж на 600 терабайт контенту!

 Зараз вирішується доля команди ех.юа, за статею обвинувачення максимум, що їм світить – 5 років ув’язнення. Але чи буде це законно і правильно – скажуть адвокати.

Читайте також: