4697

Як скачати музику з контакту

Як скачати музику з контакту без програми

Чи знали ви, що музику з контакту можна скачати не використовуючи зайвих додаткових програм? Мабуть, що ні, а я вас переконаю, що скачати музику з контакту і без спеціальних програм – можна! До того ж це робиться так легко 🙂 Пропоную переглянути інструкцію в скрінах, як скачати музику вконтакті.

Отже для того, аби скачати музику з контакту, нам таки буде потрібна спеціальна програма, а називається вона – браузер! Саме так, ваш веб переглядач буде вашим інструментом, який допоможе скачати музику з контакту. Дуже легко це робиться в “Опері”, хоча можна і в хромі і в фаєрфоксі. Скріни про те як викачати музику роблю на прикладі опери, в інших це буде майже ідентично.

Перш за все зайдіть у профіль контакту, відкрийте аудіозаписи, або ж виберіть в пошуку ту музику, яку хочете скачати з контакту. Далі, навівши мишкою на знак “Play” треку, який бажаєте скачати, натисніть праву кнопку миші. В контекстному меню оберіть пункт “Переглянути код елемента”:Інструкція як скачувати музику з контактуЗнизу у вас загрузиться html код сторінки, де й ховається наша музика. Тепер для того аби її скачати, шукаємо посилання на mp3 файл, яке потрібно скопіювати:Як скачати музику вконтактіЦе впринципі все, що потрібно для скачування музики вконтакті 🙂 Тепер скопійоване посилання потрібно вставити в адресну стрічку і натиснути ентер, з’явиться вікно закачки.

Пам’ятайте про те, що аудіофайли з контакту закачуються без назви, тому після завантаження перейменуйте їх, щоби не губитися. Ще потрібно запам’ятати, що для того аби довго не шукати це посилання на mp3 файл музики, яку ви хочете скачати, потрібно переглядати код елементу кнопки плей, бо посилання на файл знаходится біля нього.

Тепер щодо хрому та фаєрфоксу. Все робиться таким же способом, тільки ці інструменти перегляду коду, там дещо інші. В хромі: права кнопка миші  → “перевірити елемент”; в фаєрфоксі: права кнопка миші → “дослідити елемент”. Ну і вигляд буде трошки іншим. Але це не має ускладнити процедуру скачування музики з контакту без додаткових програм.

Контакт зараз дуже функціональна мережа, у ньому можна не лише скачати музику чи відео, але заробляти реальні гроші! Про це можна почитати у корисному описі: як заробити гроші в вк.

Користуйтеся контактом з головою 🙂 І ніяка залежність вам буде не страшна! 😉

Читайте також: