257

Накрутка підписників на Youtube

Після недавніх нововведень від Youtube, багато каналів було відключено від монетизації. Нова кількісна планка встановлена на рівні 1000 підписників і 4000 годин переглядів за рік. Таким чином, пішла нова хвиля накруток на цьому сервісі. Але не всі знають, що накрутити підписників на ютубі, можна власноруч і безкоштовно.

Я не говорю, що це правильно і зовсім не рекомендую цього робити. Але для деяких людей, накрутка буде єдиною можливістю увійти в клуб обраних, через специфіку свого контенту. Отож, поїхали!

Розглянемо два сервіси для накрутки підписників та переглядів на ютубі. Працюють вони аналогічно, різний лише дизайн.

Перший сервіс

Biglike – просто відкрий посилання: biglike.org, і залогінся використавши свою сторінку в соціальній мережі (ВК, ютуб, інстаграм). Щодоби нараховуються 30 балів, які можна використати для створення своїх завдань з накруткою. В середньому один підписник коштує 8 балів, мінімальна ціна 6. Можна самому виставляти ціну при створенні, головне пам’ятати – чим дорожче, тим швидше буде результат.

Накрутка підписників на Youtube

Крім того, можна заробити додаткові бали виконуючи завдання інших учасників. З одного комп’ютера, можна заходити з безлічі акаунтів, навіть однієї соціальної мережі – кожному нарахуються обов’язкові денні бонуси. Маючи 10 профілів, можна вже солідно просувати свій канал.  Інтерфейс зручний та інтуїтивно зрозумілий.

Другий сервіс

Freelikes – відкрий посилання freelikes.online. Далі все аналогічно до попереднього сайту, тільки трохи змінений інтерфейс.

Накрутити підписників на ютубі

Особисто мені, більше подобається другий сайт, бо він трохи швидше працює. Але ніхто не забороняє користуватися обома одночасно. Так можна збільшити результат вдвічі.

Як завжди не без ложки дьогтю. Хоч ці способи накрутки підписок зручні і безкоштовні, все ж не так все райдужно. З досвіду помітив, що близько 70% протягом тижня відписуються. Врахуйте це, якщо захочете скористатися платними послугами (там можна купити бали).

Рекомендую створити собі окремий акаунт в гуглі, на який зареєструвати велику кількість ютуб-каналів. В такому разі, якщо система гіганта щось запідозрить, то забанить не ваш основний профіль. А ви зможете щоденно отримувати велику кількість балів і виконувати чужі завдання без остраху “засрати” свій канал.

Читайте також: