703

Налаштування та вивід adsense через SWIFT-платіж (Приват24)

Донедавна, в Україні заробляти разом із google adsense, було не просто. Перше запитання, яке задавали собі вебмайстри – як вивести гроші з adsense? І єдиною відповіддю на нього, були – чеки. Процедура виводу грошей з adsense через чеки, доволі тривала і не зручна. Спочатку гугл відправляв лист з чеком, який йшов мінімум тиждень. Потім чек з підписом відправлявся у центральний офіс банку (Приватбанку), це ще мінімум 3 дні. Після цього потрібно було чекати ще майже місяць, щоб гроші зарахувалися на рахунок, в процесі знімалась комісія 3% (мінімум 3$). І того – поки дочекаєшся, можна вмерти з голоду. Та на щастя, з’явився альтернативний спосіб виводу грошей з adsense! Цього разу, його назва: SWIFT-платежі.

Радує простота SWIFT платежів в приват24 і те, що вивід проходить без комісії. Щоб перейти на цей тип виводу в adsense, потрібно зайти в своєму акаунті за шляхом: Переглянути платежі -> Налаштування платежу -> Додати нову форму платежу.

Вивід adsense через SWIFT-платіж

Налаштування adsense SWIFT-платіж в Україні

Далі потрібно заповнити форму реквізитів, кому і куди платити. Якщо це Приватбанк, то форма виглядатиме так:

Налаштування SWIFT приват24, вивід adsence в Україні

Головне не забути поставити галочку, щоб зробити SWIFT-платіж основним типом виводу adsense 🙂 Щоб заповнити цю форму, скористайтеся своїми реквізитами, їх можна дізнатися в будь-якому відділені приватбанку, або у себе в акаунті на Приват24: Всі послуги -> Інфо -> Мої реквізити (зі списку вибрати потрібну карту).

Як налаштувати SWIFT-платіж в Приват24

Вивід адсенсу в Україні Як налаштувати SWIFT-платежем на Приватбанк

Реквізити та налаштування Вивід адсенсу в Україні Як налаштувати SWIFT-платежу в Приват24

Ці зміни у адсенсі, потрібно внести до 21 числа, інакше вивід наступного місяця буде оформлено через старий спосіб (вивід adsense чеком). З досвіду, переконався, що SWIFT вивід ефективніший, простіший і швидший. Гроші через нього, приходять на рахунок в той же день, коли зроблена виплата гуглом, а сума приходить без комісії. Тому робіть налаштування та переходьте на нього 😉

Читайте також: