674

Новий пошук вконтакті

Новий пошук ВК (Вконтакті)Сьогодні помітив велике оновлення і доповнення до функціоналу популярної соціальної мережі – “Вконтакті” (ВК – краще звучить). Цього разу – це ресурсо затратний і зручний пошук!

В чому ж його ресурсозатратність – мабуть у тому, що пошук дозволяє шукати окремі слова по всій базі даних постів ВК. Більше того, новий пошук дозволяє фільтрувати пошук за типом повідомлення, прикріпленням, кількістю “лайків”, виключати слова із пошуку та навіть – за геолокацією. Але найбільше, що приємно здивувало – це пошук сайту, тобто згадка домену будь-якого сайту серед коментарів, статусів і нотаток всіх користувачів. Новий пошук в контакті

Цей новий пошук дає можливість зручного моніторингу власникам сайту, як куди і що саме (який матеріал) з сайтів розповсюджується користувачами ВК найбільше. З іншої сторони, ВК розробило міцний механізм збору статистики поведінкової. Якщо ж моніторити хто що шукає – можна запускати службу подібну до Google Adwords.

До речі вконтакті можна заробляти гроші, і не лише там.

Новий пошук в контакті – це крок в бік від гуглоінтернету. ВК все більше організовується, як окрема платформа. Поки що це не нав’язливо, а далі побачимо 🙂 В будь-якому випадку новий пошук вконтакті дав нам декілька нових і корисних інструментів!

Читайте також: