134

PR 2 на халяву :D

Декілька днів тому вирішив зареєструвати домен в зоні org.ua, проблем при цьому ніяких не виникло, навіть не зважаючи на те, що мейл розміщений на досить популярному безплатному хостингу. Але суть не в тому сам домен: vklik.org.ua, звучить безобідноі спеціально його не виловлював в морі доменів, а якось спонтанно ні з того ні з сього зареєстрував. Сайт уже діє, нічого нового і нічого особливого там немає. Ще один архів соц.копіпасту. Але знову ж таки суть не в тому і навіть не в тому, що його філософія – Українські статуси, така собі їхня популяризація, а суть у тому, що домен стартово мав PR2 від Google.

Дуже здивований був, коли помітив двоєчку від гугля, бо для мене домен – новенький, щойно спечений. Видно хтось колись ставив на нього сайт і навіть старався “просунути” в мережі. Але з якоїсь причини все закинув і домен списали. Записи ж в каталогаг і в базі гугла залишилися, і тому я сьогодні був приємно здивований.

PR2 на халяву, та ще й стартово – приємна все таки річ. Надіюся не буде підводних каменів і що можу таки з впевненістю сказати – сьогодні я везучий Халявний піар

Читайте також: