1642

Сайт подарунків

Безплатні речі Знайшов один цікавий і корисний сайт. Хочу прорекламувати, бо роблять справу корисну. Сам ще нічого не встиг прийняти в подарок, але судячи по відгуках подарунки таки справжні. Щоб багато не писати та не придумувати велосипед, просто копійну і процитую мету сайту, як це на ньому пише адміністрація.

Місія та мета сайту

Ви, напевно, як і більшість людей маєте звичку збирати непотрібні, зайві Вам речі. Разом з цим, Ви навіть і не підозрюєте, що накопичення непотрібних речей – це основний принцип психології бідності! А не замислювалися Ви над тим, що накопичуючи зайві речі, Ви енергетично засмічуєте свій життєвий простір, починаєте старіти психологічно, отже – і фізично?

Речі, які оточують Вас, мають постійно оновлюватись, приймати нові форми та видозмінюватись. Отже, досить збирати непотрібне! Віддайте непотрібні речі тому, кому вони дійсно потрібні!

Позбавляючись зайвих речей, у Вашому житті почнуть відбуватися дивовижні зміни! Даруючи людям щось нове, Ви несвідомо відчиняєте дверцята новим дарам у своє життя!

Give.com.ua – це спільнота щирих українців, які обмінюються дарами. Сайт допоможе Вам позбутися зайвих речей, дасть можливість новим речам увійти у Ваше життя!

Трошки заклик нав’язливий, але знову ж – все на ваш розсуд. Можна лиш приймати в подарунок речі, можна дарувати, а можна просто слідкувати чи оминути увагою. Для мене це цікава ідея, в світі вона знайшла велику підтримку, тому я вважаю, що варто підтримати її і мені. Згодом туди щось виставлю, поки що лише слідкую. Ну а зараз просто повідомляю, що є такий цікавий сайт 🙂

П.С: це не реклама і я з цієї публікації нічого, абсолютно, не маю.

Читайте також: