1676

UKRAINIANS.CO відкрили реєстрацію

Блокування “Вконтакті”, “Однокласників” і “Яндекс”, приносить перші результати. Окрім різних статистик відвідування, ми бачимо як український внутрішній ринок ІТ заворушився. Старі соціальні мережі (weua), після двох років із закриття, відновлюються. А нова мережа ukrainians.co створюється! Лише вчора була запущена реєстрація, на сьогодні вже майже 3К людей скористалися нею. І це без розсилки!

Коротко про дизайн:

UKRAINIANS.CO реєстрація

Мінімалізм за виглядом, за функціоналом – типова соціальна мережа. Буде музика! Розміщення елементів подібне до ВК. Загалом люди з першого погляду озвучують – копія ВК, хоча це і було анонсовано розробниками (тобто – а на що ви очікували?).

Скажу від себе, що Ukrainians мають переваги перед попередніми українськими соціальними мережами. Перш за все – це “самопис”. Нова соціалка не є копією чи готовим шаблоном. Все розробляється з нуля (саме тому так довго). Є готова команда з програмістів, що займається самою розробкою. Анонсовано багато цікавих і унікальних фішок!

Вчора дивився стрім з організатором Олександрою Струмчинською на каналі Deni 3D, на жаль саме відео зараз не доступне, там вона говорила про монетизацію. Звичайні користувачі, які генерують унікальний контент (фото, відео, тести), матимуть можливість монетизувати його. Ukrainians будуть частину свого доходу віддавати авторам. Аналогів я зараз не згадаю, так працює лише ютуб. Колись щось подібне анонсував фейсбук, але до пуття ідею так і не довели. Орієнтованість на монетизацію дає перспективи для того, що цей стартап працюватиме, тобто це не просто соціальна мережа – це бізнес мережа. І оптимізована під Україну – ідеальне середовище!

Цікаво ще те, що розробники будуть використовувати сервери від Microsoft. Тобто, це полегшує фізичне адміністрування. Але наскільки це хороше рішення? Той же Deni 3D ділився досвідом і розповідав, що в Microsoft є проблеми доступності з України. Ну але поки що сайт працює без збоїв.

Це трохи гучно сказано, бо з усього функціоналу доступна лише реєстрація і зміна аватарки. Автори обіцяють відкрити решту після невеликого досягнення – 100 тисяч реєстрацій! Я уже зробив свій вклад туди. Зроби і ти! Реєструйся: https://www.ukrainians.co/

P.S: щодо назви, я не бачу в цьому жодної проблеми ніщо заважає рекламуватися у світі так, як є зараз. Бренд то не назва, бренд то наповнення. Якщо функціонал і локалізація буде на належному рівні, то ніяких проблем з використанням сайту в поляка чи британця не виникне. Та і це далека перспектива, для початку потрібно хоча б українську аудиторію завоювати.

Читайте також: