166

Український спамер в ICQ

Часом відправка спаму в ICQ, дуже дратує. Як його реалізувати і як ним забембати, люди знаходять. А от як боротися зі спамом в ICQ? Відповідь може бути проста – включити антиспам в своєму клієнті. А дзуськи!!! Щойно, десь пів години тому, отримав, при чому вперше, – український спам, тобто спам українською мовою!!! Чи такий існує – я досі був не впевнений. Але, як виявилось український спам – існує!!! І все це відбулось якось в обхід системи антиспам. Програма-клієнт в мене – старенький QIP, може тому, а може і не тому спамер обійшов сіткоподібний захит від спаму. Хоча, до сьогодні наче нормально ловив вірусні і нав’язливі повідомлення. Сьогодні якось так дав тріщину 🙁Спам бот

Запишу на всякий випадок номер – 447041873, але без інформації, бо вже видалив, а шукати – лінь. Пам’ятаю лише, що вся потрібна інформація була акуратно заповнена, а місто – Маріуполь.

Нагадаю, що спам в асьці – чудовий інкубатор для розповсюдження вірусів, бо саме їх найчастіше закидають у повідомлення. Це може бути посилання на скачування віруса, або ж просто посилання на сайт-кубло різних подібних шкідників. Тому будьте обережні і бережіться від вірусів.

447041873 – перший український спам бот, який мені зустрівся в асьці 🙂 А за посиланням, звичайна переадресація на якийсь порносайт. Як тепер вберегтись від спаму – б.з., але знаю, що уважність і розум – все переможе. Тобто вичислити хто є що – не є якоюсь складністю. Та й не є проблемою схожі візити, бо за півроку – це, напевне, єдиний такий випадок.

Читайте також: