Категорія: Вконтакте

Чи знали ви, що музику з контакту можна скачати не використовуючи зайвих додаткових програм? Мабуть, що ні, а я вас переконаю, що скачати музику з контакту і без спеціальних програм – можна! До того ж це робиться так легко 🙂 Пропоную переглянути інструкцію в скрінах, як скачати музику вконтакті.

У декого може виникнути запитання – “як включити новий пошук Вконтакті?”. Бо опис функціональності то є, а детального покрокового опису як це зробити – немає. Насправді це дуже просто і інтуїтивно (програмісти і дизайнери контакту постаралися).

Сьогодні помітив велике оновлення і доповнення до функціоналу популярної соціальної мережі – “Вконтакті” (ВК – краще звучить). Цього разу – це ресурсо затратний і зручний пошук!

Всеесендешно відомий сайт “Вконтакте“, а українською – контакт, заблокував перехід на фіглі з не зрозумілих мені причин. Відбулося це несподівано, як несподівано і припинилося. На жаль не поробив скріни, але збереглася історія запиту в технічну підтримку контакту:

Більшість із нас, окрім основного місця роботи шукає додатковий заробіток (в інтернеті), адже, як відомо, гроші зайвими ніколи не бувають. Зараз надзвичайно поширеним є заробіток в інтернеті, але там окрім винагород, можна натрапити і на підводні камені. Тому раджу користуватися надійними та перевіреними сервісами. Одним із таких є ФорумОк (заробіток вконтакті), як пишуть на самому сайті – це система просування товарів та послуг за допомогою низки сервісів: форуми,

Щось жахливе, не зрозуміле і дивне твориться у всемогутній мережі “Вконтакті”. Користувачі і задроти цього соціального дива сьогодні зустрілися з картиною в аудіозаписах, схожою на цю:

DELETED, DELETED, шо це за DELETED? Куди поділись аудіозаписи?

Сьогодні в соціальній мережі “контакт” завелися смайлики. Точніше Дуров і його молода команда програмістів нарешті написали код, для відображення смайлів 🙂

Багато користувачів вже не один рік задаються питаннями на кшталт “Чого в контакті немає смайликів“. Деякі дуже активні користувачі, чи ті, що забули недавно аську, навіть ставили різні непотрібні плагіни для смайликів в контакті. І ось Всі ці “молитви” і “прокльони” пройшли стадію “обдумування”, і не

Трошки давніше на фіглях, публікувалася стаття для користувачів “Вконтакті“, в ній описана інформація про те, Як видалити підписчиків. Там нічого складного немає, лише зайти і прочитати детальну інструкцію. Ще раніше на фіглях з’явилася публікація про те, як і де глянути хто видалився з друзів в контакті, але там нічого корисного не було, тому я виправляюся і пишу детальну інструкцію як переглянути  хто видалився з друзів, і одночасно як видалитися з

Як видалити непотрібні профілі з підписників вконтакті. Або як видалити заявки в друзі остаточно. Все це у повній статті. 

Кажуть від сьогодні можна дізнатися хто видалився з друзів вконтакті. Точніше це зазначено як: Хто видалив вас з друзів. Нововведення в системі додавання в друзі Вконтакті, були впроваджені сьогодні вночі, а саме сповіщення про це оприлюднив сам Павло Дуров в особистому блозі.

Сьогодні був легко кажучи – здивований. Ніби не дуже аж так і живу вконтакті, хоча ще той контактний задрод, але треба ж було загрузити його новини саме тоді, коли контакт впав. Звісно ж не повністю, але серверний ерор таки висвітлювався чорним по білому, далі скрін того, що було:

Як заробити Вконтакте?

Легко та просто. Головне терпіння і бажання. Мандрував раз інтернет простором і випадково натрапив на цікавий проект Socialtools. При чому цей сервіс допомагає заробити не тільки на соціальній мережі вконтакті, а й за допомогою інших соціальних мереж (FaceBook.com, ЖЖ, Twitter та ін.).

Отже, реєструємось в системі і полюєм на закази, зазвичай це не довго, я тільки но зареєструвався і мені зразу прийшло два замовлення один