3478

Хто видалився з друзів?

Хто видалив з друзівХто видалився з друзів
Кажуть від сьогодні можна дізнатися хто видалився з друзів вконтакті. Точніше це зазначено як: Хто видалив вас з друзів. Нововведення в системі додавання в друзі Вконтакті, були впроваджені сьогодні вночі, а саме сповіщення про це оприлюднив сам Павло Дуров в особистому блозі.

Звісно ж, це не єдина зміна в системі додавання друзів. В основному всі нові функції  спрямовані на зручність управління підписками. Головна ідея – всі хто додається в друзі в контакті, автоматично додаються в підписники і там висять аж поки користувач не підтвердить заявку. Ще одне – це неможливість бути підписчиком і другом сторінки одночасно. Загалом зміни наче не погані, особливо коли власник сторінки – відома людина, до якої в день стукають в друзі тисячі користувачів.

Ось цитата з блогу Дурова, як завжди – 7 основних змін:

1. Теперь Вы видите все отправленные Вами заявки в друзья, а также текст сообщений, которые Вы к ним прикрепили.
2. Теперь Вы можете отменять отправленные Вами заявки в друзья.
3. Теперь Вы видите, кто удалил Вас из друзей.
4. Теперь Вы можете скрывать людей, на обновления которых подписаны.
5. Вам больше не смогут надоедать повторными заявками в друзья после того, как Вы однажды отклонили запрос.
6. На страницах теперь только одна ссылка – “Добавить в друзья”, она сразу же, в одно нажатие подписывает Вас на страницу интересного Вам человека.
7. Популярным людям больше не придется раздражаться из-за растущего счетчика бессмысленных заявок в друзья и переводить их в подписчиков. Заявки в друзья теперь и есть подписчики.

Де можна побачити всіх, хто видалився з друзів – я не знайшов. Але це мабуть ще на розробці, бо у віконечку сповіщення збоку, що засвічується при будь якій дії зі сторінкою, мені таки відобразило, що один користувач видалився. Трошки не зручно, але напевне це удосконалять ще. Чекаєм на нові зміни.

До речі десь чув, що має бути оновлення дизайну. Чи правда – не знаю, але від ВК можна на таке чекати 🙂

Читайте також: