1800

Як видалитися з підписчиків

Трошки давніше на фіглях, публікувалася стаття для користувачів “Вконтакті“, в ній описана інформація про те, Як видалити підписчиків. Там нічого складного немає, лише зайти і прочитати детальну інструкцію. Ще раніше на фіглях з’явилася публікація про те, як і де глянути хто видалився з друзів в контакті, але там нічого корисного не було, тому я виправляюся і пишу детальну інструкцію як переглянути  хто видалився з друзів, і одночасно як видалитися з підписчиків. Нагадаю, що контакт свого часу ввів нову фічу, яка зробила зі всіх підписниками. Тобто коли додаєшся в друзі – перш за все, ти підписуєшся на сторінку. І як хтось видаляє тебе з друзів, ти залишаєшся підписчиком. Трошки по дурному зроблена система, але бізнес є бізнесом. Отже  як видалитися з підписчиків не бажаних сторінок?

Все як завжди дуже просто. Достатньо відкрити сторінку “Мої Друзі” у лівому меню:Інструкція як видалитися з підписчиківДалі перейти на вкладку “Вихідні заявки“:Як видалитися з підписокІ на цій сторінці побачите, Увага -людей на яких ви підписані. Тобто список буде складатися не лише з людей, яких ви бажаєте додати в друзі, але й з людей, хто видалив вас з друзів.

Залишається останнє, а це – натиснути на синю кнопку “Скасувати завку і відписатися“. До речі, якщо ви додалися до когось у друзі, випадково, або просто хочете відмінити додавання в друзі – там же ж можна і скасувати цю заявку в друзі (КЕП). Хто з них видалився з друзів і кому ви подавали заявку, думаю не важко догадатися.
Ну ось і вся наука і відповідь на запит:  як видалитися з підписчиків…

Не важко ж? 😉

П.С: Читайте Українські статуси для контакту.

Читайте також: