138

Декілька слів про kartinka.com.ua

kartinka.com.ua відгукСьогодні хочу написати декілька накипілих слів про сервіс заробітку на сайті kartinka.com.ua. Не пам’ятаю вже коли зареєструвався на картинці, але це було достатньо давно вже. Раніше ця система заробітку працювала добре, була ідея – показувати рекламу при наведені на картинки, що розміщені на сайті. І все добре рахувалося – покази/кліки, ціни оптимальні, як для України (нагадаю, що це українська реклама в інтернеті і сервіс український). Проте вона дуже нав’язливо себе пропонувала на сайтах. З огляду на те, що відвідування було і так не великим – я вирішив видалити код картинки. Сенсу як такого її тримати не було.

Але з ростом сайту і його відвідуваності, а також через якесь повідомлення від сервісу kartinka.com.ua  – я згадав про нього і вирішив поставити ще раз. Цого разу він не працював, тобто реклама не відображалася. Я подумав, що тут є якийсь конфлікт зі скриптами. Але підключивши ще один сайт помітив, що та площадка, яка раніше працювала – чомусь із позначкою “Сайт успішно підключений але ще не перевіриний”. Виникає запитання – як і за яких умов сайт, який раніше був перевіреним став неперевіреним? До речі служба підтримки мовчить вже пів року, чи вони відходять від шоку, чи шукають баг, чи просто забили на своїх користувачів – не знаю. Тим не менш не це є основним накипілим, яке спонукало до написання відгуку про kartinka.com.ua.

А головною каплею незадоволення стало якраз підключення нового сайту. Так ось підключивши його, я помітив, що відображення картинки на сайті змінилося. Виявляється проблему “навязливості” вирішено не хитрим способом – замість реклами (якщо її немає), відображається соціальні кнопки розшарення на картинки. Все було би добре – але де заробіток? Якщо немає реклами – його немає. Вирішив почекати, мало що буває – може знайдеться рекламодавець. Протягом цього чекання (пройшло більше місяця), знайшов для себе ще одну цікаву функцію – на будь якій картинці будь який користувач може будь що написати і будь яке посилання залишити. Спочатку не дуже второпав для чого ця функція, але виявилося вона – для рекламодавців. Тобто заходить магазин якийсь, наводить на картинку – записує свою рекламу і ось у вас на сайті вже його реклама.

А тепер увага! Картинка рахує тільки Shares Mouseovers (кількість “розшарень” в соц.мережі і кількість наведень на картинки мишкою). А де покази, а де кліки? Протестував на декількох кліках – жодного не зараховано!

Також нічого не відомо з ціновою політикою сайту (цитата з ШОШО (чаво, faq)):

Сколько я буду зарабатывать?

Мы будем платить вам за клики посетителей и показы баннера. Сколько именно уточните по контактам, предоставленним ниже, так как цены варьируются в зависимости от тематики сайта.

І ось на закінчення декілька запитань:

1. Українська версія сайту є/буде/планується?
2. Що робити з перевіреними не перевіреними сайтами? Бо вони як помітив перевірятися не дуже спішать.
3. Служба підтримки існує?
4. Як все ж таки відбувається рахування показів кліків, якщо кожен користувач може залишити будь що. Чи то підпис, чи то посилання?
5. Може все таки є якісь орієнтовні ціни і умови від яких вони залежать? Тематика – це вже аж дуже туманний показник, тим більш що не постійний, бо навіть на неї немає коефіцієнта.

Ну і на закінчення хочу написати, що картинка не поганий сервіс (ідейно), зареєстрований ніби в Україні, хоча на український не дуже виглядає. Користуються ним доволі багато компанй. Єдине що – для пересічного користувача надто мало інформації на сайті і проблеми вищеописані. Подивлюся, що буде далі.

Читайте також: