661

Заробіток на сайті

Темі заробітку в інтернеті присв’ячено чимало публікацій і сайтів, він навіть якийсь примарний виглядає через це. На фіглях теж є сторінка, де я збираю різні сервіси для заробітку в інтернеті. Сьогодні ж хочу поділитись сервісом, який дозволяє заробити на власному сайті чи блозі, з яким я познайомився зовсім недавно, а також  напишу перші враження.

Мова про так званний продаж постійних посилань зі сторінок сайту. Досить результативний вид заробітку і один з кращих способів монетизації блогу. Виглядають такі посилання як звичайне вкраплення серед тексту, або ж постовий, чи повідомлення про спонсорство. Наприклад:

Спонсор публікації: літературний сайт  Рукопис – ділись своєю творчістю не лише з шухлядою!

Продаж постових, як метод заробітку на блозі, став можливин через одну властивість в СЕО оптимізації, а саме – вага сайту, на який посилаються інші. До того ж ця властивісь робиться ефективнішою, коли зовнішні посилання на сайт, здійснюються із авторитетних сторінок, тобто таких, яким гугол призначив PR вище 0. Заробіток на сайті, за допомогою продажу постійних посилань, можна реалізувати самому. Для цього потрібно шукати власноруч рекламодавців та оптимізаторів, яким потрібна така послуга, або ж, як варіант, написати про таку послугу на спеціальній рекламній сторінці. Якщо блог чи сайт популярні та мають велику кількість відвідувачів – замовлення знайдуться, але якщо з цими показниками сутужно що тоді робити?

Відповідь – біржа продажів постійних посилань. Як уже писав, недавно познайомився з такою системою. Getgoodlinks – цей сайт допоможе вам, як оптимізатору покращити СЕО показники, знайти якісні рекламні площадки, або ж площадки для своїх лінків. Але головне  Getgoodlinks, допоможе вам монетизувати та непогано заробити на власному блозі.

А тепер детальніше про те, що потрібно зробити, аби легко заробляти на сайті з ґетґудлінкс. Перш за все це – зареєструватися в системі, підтвердити реєстрацію і ввійти в свій кабінет. На вкладці “Вебмастер”, що вверхньому правому кутку, додати свій сайт, ввівши URL та вказавши мову свого сайту (до речі система чудово працює з українськими сайтами, оптимізаторів з України там теж не мало). Як можна монетизувати український сайт

А далі чекати на затвердження модератором, це відбувається не довше п’яти днів. Мій сайт можерували хвилин 15 десь. Важливо: для того, щоб сайт підтвердили, в налаштуваннях (вкладка “Мои площадки”, з правої сторони, напроти назви вашого сайту), потрібно ввести опис російською і англійською мовами.

Після усіх попереднії дій, можна чекати на замовлення. Вони приходять час від часу, при чому буває таке, що декілька разів на день, а буває, що й в тиждень ні одного. Але я раджу шукати замовлення самому, кидати заявки лише на такі, які вам підходять, а не на всі підряд. Щодо цін – досить приємливі. Для сторінок з ПР0, платять 20-100 рублів. Для сторінок в яких ПР3, ця сума збільшується 300-400 рублів.

Як на мене, це чудовий спосіб заробітку на сайті, бо не потрібно ні кліків, ні переглядів ні чого такого, що б було нав’язливим. Та й ціни приваблюють. Виплати проводяться в доларах на вебмані, але є один ньюанс – перша виплата відбуваєтся через три місяці, це пов’язано з тим, щоби відсіяти сміттєві і недобросовісні сайти, що продають лінки і видаляють їх одразу ж після видаленя (система перевіряє).

Легкого вам заробітку в інтернеті на власному сайті 😉

Читайте також: