794

Заробіток в соціальних мережах

Правильний заробіток в соціальних мережахБільшість із нас, окрім основного місця роботи шукає додатковий заробіток (в інтернеті), адже, як відомо, гроші зайвими ніколи не бувають. Зараз надзвичайно поширеним є заробіток в інтернеті, але там окрім винагород, можна натрапити і на підводні камені. Тому раджу користуватися надійними та перевіреними сервісами. Одним із таких є ФорумОк (заробіток вконтакті), як пишуть на самому сайті – це система просування товарів та послуг за допомогою низки сервісів: форуми, блоги, Twitter, ВК, Facebook, Мой мир@mail.ru, Одноклассники,Google+.

Розглянемо ряд переваг щоби заробіток в інтернеті розпочати саме тут:

1. Зручність (заробіток на всіх соц.мережах). Більшість людей, зазвичай, реєструються одразу у декількох соціальних мережах, а кожен ваш аккаунт – це потенційний «працівник». Тобто, не обов’язково створювати фейкові сторінки, достатньо мати свою, в декількох мережах і просто час від часу рекламувати послуги, отримуючи за це відповідно оплату. Ви також одночасно можете підключити декілька акаунтів з контакту чи інших соціальних мереж та заробляти додатково, виконуючи однакові завдання з цих декількох профілів (будуть це друзі чи акаунти: робочий та особистий – не важливо, головне щоби активні та живі).

Заробіток вконтакті. Список акаунтів
2. Надійність. Це достатньо контрольований сервіс заробітку в соцмережах. У плані виплат. Виплати відбуваються вчасно, на лохотрони ще натрапляти не доводилося, головне, необхідно добре вчитуватися у завдання та проглядати коментарі, якщо роботодавець ненадійний, то ви про обов’язково дізнаєтеся із коментарів та будете попереджені.

Заробіток в соціальних мережах

3. Швидкість. На виконання завдань не витрачається багато часу.  Зазвчай це прості завдання, де необхідно написати невеликий пост (коментар на стінку), вступити в групу, лайкнути, твітнути чи розповісти друзям про певну новину. Всі ці дії оплачуються починаючи від 0,02$ і (найбільше що вдалося виловити) до 0,80$ за лайк.

4. Результативність. Ви дійсно бачите результати своєї роботи, яка залежить від вашої активності та бажання працювати.

5. Постійні виплати грошей, які ви заробили на виконанні легких завдань в соціальних мережах.

скрін виплат з forumok.com:

Скрін виплатforumok.com

скрін оплат з webmoney:

Скрін виплатforumok.comОтже, підсумуємо.

Що необхідно для того аби працювати на сервісі ФорумОк.

  1. Зареєструватися в системі
  2. Мати аккаунти у соціальних сережах та додати їх у сервісі для заробітку ними в інтернеті.
  3. Заходити на forumok.com і знаходити завдання, які необхідно виконувати за певну плату. Бажано заходити щодня, бо список завдань оновлюється хаотично і часто.
  4. Мати електронний гаманець. Гроші виводяться через webmoney, мінімальна сума виводу 3$.
  5. Ну і бажання додатково заробляти гроші через інтернет, в нашому випадку – заробляти в соц.мережах ;).

Зареєструватися можна клікнувши на банер знизу, якщо у вас виникнуть додаткові запитання – пишіть у коментарях.

Читайте також: