646

Знову ключі Weua

Публікація Weua ключ, стала золотою по відвідуваності – 3000 переглядів за три дні, майже чотири сотні коментарів. Писати про те, що я сильно здивований від такого “успіху”, не буду, бо як нормальний блоґер не аматор, я приблизно розраховував на подібну реакцію. Але сьогоднішня писанина не про те. Я так і не отримав ключі!!!

ключі Weua

Weua, де мої ключі? Довго я моніторив пошту і намоніторив лише відсутність листів від славнозвісної мережі. Залишивши всі надії на те, що вони прийдуть, вирішив зареєструвати ще один акаунт, ключ на який мені дав Олександр Криничук. Успішно зареєструвавши новий акаунт, мені на мейл таки прийшло три ключі від Weua. УРА!!!

Але радіти довелось не довго. Поділившись одним з ключів, виявилося що у мене “Невірний ключ реєстрації!“!!! І так зі всіма трьома ключами. Ну що ж, шановні українці, адміністратори Weua, по-перше, фраза “не вірний” трактується, як не відданий. В інших сенсах, вона трансформується у фразу “не правильний”. Виправте це, якщо не важко. І по-друге дякую за турботу і чесність, і справність нової системи реєстрації, вона знову допомогла вам втратити трьох нових прихильників.

Щодо ситуації з навантаженням та завантаженням сторінок зі швидкістю їзди на слимаках, то для реєстрації української соціальної мері Weua, потрібно не ці ключі, а швидше ці:

Ключі для Weua

Читайте також: