Категорія: Інтерв’ю

Відеоблогінг в Україні стає все популярнішим. Щодня хтось створює новий канал на YouTube, щоб ділитися там з  іншими своєю творчістю. Але не усі відеоблоги мають свою “фішку”. З автором відеоблогу з “фішкою”, про який уже згадувалося на фіглях, сьогодні й поговоримо. 

Після доволі тривалої перерви, фіглі знову повертаються до своєї рубрики “Інтерв’ю“. Сьогодні у допитливе “поле обстрілу”, потрапила молода енергійна поетеса з Києва – Наталя Боровик. Якщо ви досі вважаєте, що людина з технічною освітою від природи не наділена сприйняттям та розумінням гуманітарних і творчих напрямків діяльності людини, то змушений вас розчарувати – ви потрапили під молоток стереотипів. Наталя якраз одна із тих, хто подібні молотки розчиняє власним прикладом.

Сьогодні в рубриці “Інтерв”ю” цікава особистість-Катя Ляшевська, яка на одній із соціальних мереж написала,що до її інтересів належать:література, філософія, парапсихологія, середньовіччя, готика, геральдика, теорія окультизму, театр абсурду, контемп, чб фото, очі… і солодкі мармеладки. В цьому інтерв’ю ми зупинилися на перших двох пунктах її вподобань-на літературі та філософії…. хоча і без солоденькооо не обійшлось! 

Сьогодні у нашій рубриці “Інтерв’ю“, ми маємо можливість познайомитись із ще однією цікавою і творчою особистістю – Оксаною Боровець. Поет, фотограф, редактор корейського журналу, як зазначено у офіційних русурсах: народилася, вчилася,  живе у Києві. А також малює, танцює і бере активну участь у літературному житті України.

Сьогодні в рубриці “Інтерв’ю” цікава особистість-магістр філософії, поет, прозаїк, публіцист та блогер-Аліна Сваровскі (Аліна Савченко)

Аліна Сваровскі

Сьогодні у рубриці “Інтерв’ю“, буде молодий і талановитий письменник-початківець, Микола Коліушко, він же – Микола Мельник.

Народився Микола  13 лютого не далекого 1988 року, у містечку Воловець, що на Закарпатті. До 2005 року, ходив у місцеву школи. Після закінчення, поступив ЛНУ ім. Івана Франка, де навчався на факультеті прикладної математики і інформатики до 2010 року. Як же ж так сталось, що математик вирішив освоїти літературну ниву? Що

Розпочати рубрику “Інтерв’ю” хотілось би розмовою з неординарною і творчою людиною. Саме таким виявився молодий поет, прозаїк Василь Багрій.

Народився він на Тернопільщині, у містечку Зборів. В 6 років пішов у Львівську школу №91, захопився баскетболом, літературою. У 16 закінчив Львівську лінгвістичну гімназію та поступив на юридичний ф-т КНУ ім. Т.Г.Шевченка.

У 2010 році вийшла друком перша поетична збірка Василя – ”Cяйво місячної правди”. У лютому