810

Дана Яким: Я ж режисером буду :)

Відеоблогінг в Україні стає все популярнішим. Щодня хтось створює новий канал на YouTube, щоб ділитися там з  іншими своєю творчістю. Але не усі відеоблоги мають свою “фішку”. З автором відеоблогу з “фішкою”, про який уже згадувалося на фіглях, сьогодні й поговоримо. 

Дана Яким

Дана Яким

— Як ти говориш “блог” чи “влог”? Чи взагалі як правильніше було б?

— Ну влог говорю (відео + блог) 🙂 Ніхто не знає як правильніше.

— Чим знімаєш, де монтуєш і що читала для того, щоби робити таким влог, яким він є? 

— Знімаю на відеокамеру Panasonic HC-V10 31,6 mm WIDE 70x enhanced optical zoom. Монтую в Adobe Premiere Pro та Adobe After Effect. Нічого не читала, просто дивилась відео інших відеоблогерів, особливо допомогла Anna Akana та її відео, до тепер її дивлюсь 🙂

— Розкажи як ти заробляєш на відео (деcь щось таке прочитав, що заробляєш).

— Я підключилась до партнерської програми VSP Group і вони ставлять на мої відео рекламу (може бачив завжди з’являється знизу, чи перед відео). За цю рекламу мені і платить. Звичайно не багато, залежить від “комерційних” переглядів, тобто переглядів самої реклами. Маю вже 7$.

— Ця програма краща за стандартну від ютубу? Google adsense маю на увазі.

— Я являюсь партером ютюб, а VSP Group – це багатоканальна мережа. Вона краща тим, що вже починає платити за перегляди і виплати на WebMoney.

— Хто ще допомагає знімати? З-за кадру часто бачу руки чиїсь.

— Коли мені треба щось допомогти при зйомці, то подруги кращі допомагають, ну або сестра. Але частіше я сама знімаю))

— В тебе на каналі час від часу якісь подорожі з’являються. Любиш подорожувати?

— Таак, дуже:) Була в Угорщині, Італії, Польщі, в Чехії декілька разів (бо там бабуся). Ну і проїздом в Австрії, Словаччині. Хочу у Францію, навіть почала вчити французьку самостійно!

— Я коли подорожую, ну або взагалі просто кудись їду, то під-час поїздки – фонтанують різні ідеї, а в тебе щось таке буває? Що взагалі дають тобі подорожі?

— Я прослуховую альбоми тих, кого не слухала і починаю їх обожнювати і + люблю знімати, бо там всім байдуже і таке відчуття, ніби ти на іншій планеті:) Подорожі – це якесь відчуття спокою.

— Хто твій кумир?

— Їх навіть два! Х’ю Джекман, актор, вражає своєю щирістю. Бачила його в шоу “Прожектор Періс Хілтон” і він не має зіркової хвороби, а добрий, звичайний. Та другий кумир – це відеоблогер nigahiga. Він тратить на відео дуууже багато часу і вони повністю продумані та цікаві, в той час, коли люди, які навіть не стараються отримують більше переглядів та підписників.

— Які плани на майбутнє (ну крім Франції звісно)?

— В мене є навіть список планів на 2014 рік) Наприклад, сісти на шпагат (ще трохи залишилось), 1000 підписників, написати комусь паперового листа, почати писати книгу і т.д.))

— А що за книжка?

— Про мій сон, ну просто сон крутий був, хочу втілити його) а потім, коли виросту, то зніму фільм по книжці. Я ж режисером буду 🙂 аа, і в кінці 2014 року буде відео, де я буду розповідати про цей список планів і показувати чи справилась я з ними 🙂 

— Чого, на твою думку, не вистачає в українській відеоблогосфері?

— Сміливості) Бо є багато талантів, але вони бояться того, що про них подумають. Мені колись писали люди з проханням виставити пісні їхні (ремікси). Ремікси хороші були, просто боялись самі виставити…

— У вас, влогерів, є якась спільнота, де ви обговорюєте ідеї, чи все поки спонтанно і інтуїтивно? Ви якось спілкуєтеся?

— Спонтанно, у російських відеоблогерів є групи, бо їх там більше. А українських влогерів мало, тому ми спілкуємось деколи віч-на-віч.

— Вже впізнають на вулицях?

— Ну я живу в маленькому містечку, тому мене всі знають, навіть вчителі дивляться мої відео. А десь у іншому місті — ще ні:) Ключове слово “ще” я ж буду старатись.

— Запитання, яке хвилює, напевне кожного відеоблогера-початківця, який ще не став навіть початківцем — що робити з критикою? І як не боятися?

— Чесно кажучи, я ще сама не знаю 🙁 Коли бачу дізлайк, то дуже засмучуюсь. Завжди сестра заспокоює. Цитую: “Про тебе статтю написали, а про Катю (ред. троєрідна сестра, веде російськомовний відеоблог) – ні, тебе цінують, не парся через один-два дізлайки” (с) сестра рідна 🙂 Ну тепер більш-менш звикла)


Ось такий секрет успіху від дівчини з Закарпаття. Щирість, мрії і підтримка, а решта – досвід. Хоча то не мрії навіть, а скоріше — цілі. Беріть приклад, якщо плануєте створити свій відеоблог і вперед до успіху! Дані ж бажаю здійснення всього запланованого і стати успішним режисером 🙂

YouTube канал: Dana Yakym (підписуйтесь, багато цікавого).
Акаунт вконтакті: Дана Яким.

Читайте також: