Категорія: Новини

Раніше, щоб купити у банках валюту (долари, євро і т.д.), потрібно було додатково заплатити 2% у пенсійний фонд. Яка логіка у подібної крадіжки з боку держави – не відомо, але постанова діяла лише на фізичну валюту. Тобто, якщо купівля відбувалась через он-лайн сервіси, то 2% у пенсійний фонд не стягувались. 

За часів ізгоя януковича, тодішня влада робила спроби закрити славнозвісний український файлообмінник “ексюа“. Але цього зробити не вдалося. В мережі піднявся шум, деякі активісти навіть влаштовували мітинги проти закриття. З часом ex.ua таки відновили. Минуло чотири роки і цього разу таки дотиснули. Ex.ua – закривається!

Схоже, що на фоні останніх політичних подій, на Коломойського хтось вирішив наступати зі всіх фронтів. Спочатку арешт близького до нього Корбана, тепер інформаційна диверсія про націоналізацію його бізнесу, а саме – банк Приватбанк.

На Львівщині, поблизу села Цеперів, приземлилося НЛО 🙂 Принаймні так заявляють місцеві жителі. Фактом візиту неземної цивілізації свідчать кола на пшеничному полі, які неочікувано для себе, знайшли місцеві хлопці.

31 жовтня у Києві відбудеться дуже важлива подія, для розвитку ІТ культури України. Виставка E-Commerce EXPO 2013, що проходитиме у НСК «Олімпійський» (вул. Червоноармійська 55), цього дня збере найкращих спеціалістів по створенню та розвитку інтернет магазинів і не лише!

Невідомо хто, невідомо навіщо і невідомо на яких підставах. Офіс webmoney.ua недавно потрапив під обшук. Звісно ж це не хто небудь примарний, а якась державна структура і з огляду на вид діяльності webmoney, є сенс говорити про податківців, та поки що інформація закрита і говорити точно хто це – ніхто не може.

14 лютого над Челябинськом пролетів метеорит, розірвався і згорів 🙂 Кажуть: Челябинськ настільки суворий, що навіть метеорити на нього не падають – а розриваються і згорають.

Купа очевидців падіння метеориту в Челябинську говорять, що метеорит не впав, а розірвався в атмосфері, ніяких катастроф не відбулося, а всі постраждалі – то “цікаві варвари”, що стояли біля вікна і дивилися на слід в небі від метеорита. Коли ж вибухова

Марс потрапив у зацікавлення року що минув. Звісно ж уся інформація що відома про цю пранету поступає до землян у вигляді новин від NASA. Бо на сьогоднішній день, лише ця науково-космічна організація має робочі апарати, що повзають по Марсі, та досліджують його ландшафти. Одним із таких апаратів, є легендарний  надтехнологічний повзаючий робот – Curiosity. NASA опублікувала післясвятковий відеозвіт роботи марсоходу, а також розповіла про найближчі плани дослідження.

З’явилася інформація про самогубство Ярослава Мазурка. Так званого “караванівського стрілка”, за версією правоохоронців. Коментувати не буду, але справа набуває ще темніших фарб.

 Як то кажуть “Боян”, хоч і свіжий відеозапис. Іноді коли йде не рівносильна холодна війна (інформаційна), єдиний спосіб перемогти фінансовий мішок – конкретні дії. Журналістка за наклеп вилила бруд чиновнику на голову – мало. Хоча більш менш стало зрозуміло чому відкликали закон про наклеп – своїх посадити доведеться.

 

 П.С: а як курка зпінилася (це цого жінка-верещалка?), прямо як кока-кола від ментоса. Такими підстаркуватими і хамловитими сиренами аж

Iphone 5

12.09.2012

Сьогодні відбулася презентація Iphone 5, якщо б закрити лице Тіма Кука – генерального директора Apple, то можна було б сказати, що Джобс повернувся. І рухи і жести – все від бацьки  Apple.

Нещодавно в мережі з’явилася новина “В Україні заборонять місіонерську позицію“.  Цитую:

На розгляд Верховної Ради України подано законопроект, покликаний викорінити заняття сексом у “місіонерській” позиції. Про це 22 березня повідомила газета “Голос України”. Ця ініціатива, на думку її авторів, на ряду з забороною абортів та штрафу за бездітність, повинна вирішити проблему низької народжуваності в Україні.

Ініціатором так званого закону про заборону “місіонерської пози“, а точніше жертвою

І знову Львів креативить, але цього разу уже звичайні жителі, а точніше молодь! Зовсім недавно на Ютубі з’явилось відео, де львівські націоналісти розказують про результати власного розслідування. Схема достатньо проста, щоби бути геніальною. Після реєстрації на сайті знайомств, під вигаданим ім’ям тринадцятирічної дівчинки, знаходяться педофіли, які пізніше стають жертвами власного збоченства.


1 2