1499

ex ua – файловий каталог, знову індексується!!!

Ех юа індексуєтьсяНайбільший ураїнський файлообмінник ex ua, від недавна знову індексується!!!

Після скандального наклепу, з боку недобросовісних, та юридичної розгрібайлівки, ex ua закрив на своєму сайті індексацію пошуковиків. Особливо незлюбив ex ua найбільшу пошукову систему Google.

Але  ось пройшло не менше як пів року і ex ua – знову індексується!!! При чому індексується не погано. На спеціальний запит система видала приблизну кількість результатів у сумі 5 070 000. 

Адміністрація сайту, ще при розпалені скандалу про авторські права, заявляла, що не несе відповідальності за залитий контент користувачами. По причині того, що вони надають лише послуги зберігання файлів, а не розповсюдження. Таким чином відповідальність залишається на совісті користувачів. Але попри все, аби уникнути серйозних проблем – вони закрилися від пошуку, відповідно обрізавши цим усі офіційні засоби розповсюдження файлів зі своїх серверів.

Зараз же індексація знову відкрита. Виникає запитання –  ex ua помирився з Google? Чи може гугол прийняв апеляцію і врахував усі пояснення надані адміністрацією. Власне за логікою, якщо ex ua, розповсюджує незаконні файли, які надають йому користовачі, то відповідно Гугол – незаконно розповсюджує ту ж саму інформацію, але яку вже надає йому ех юа 🙂 Тобто тут точно не потрібно шукати одного цапа відбувайла. Винні всі. Та й чи багато втратять ті автори, яких інформацію розповсюджують. Адже давно всім відомо, що інтернет мережа – це легкий пі-ар і реклама. Думаю давно уже вчорашні закони потрібно переписати відповідно до сьогоднішніх вимог.

І все ж, глянувши в код індексної сторінки ЕХ юа, можна побачити такий опис з ключовиками:

description: Сервис хранения информации. EX-файлы, видео, аудио, изображения, тексты, игры и программы. Просмотр онлайн.

keywords: сервис, хранение информации, видео, аудио, изображения, тексты, игры, программы, фильмы, музыка, mp3, просмотр, онлайн, скачать.

Тобто – таки перестрахувалися і сповістили про те, що ех юа, в першу чергу, – сервіс для зберігання інформації, а не її розповсюдження.

Новини: правоохоронні органи  закрили Ex.ua 

Читайте також: