117

Ярослав Мазурок. Самогубство

Ярослав Мазурок. Самогубство

З’явилася інформація про самогубство Ярослава Мазурка. Так званого “караванівського стрілка”, за версією правоохоронців. Коментувати не буду, але справа набуває ще темніших фарб.

Цитата: 

Можливе самогубство Ярослава Мазурка: нові подробиці

В одязі чоловіка, тіло якого знайшли сьогодні на будівництві в Києві, виявлений паспорт, виписаний на ім’я Ярослава Мазурка, підозрюваного у розстрілі охоронців гіпермаркету Караван.
Про це повідомили в Управлінні зв’язків із громадськістю МВС України, зазначивши, що поруч було знайдено вогнепальну зброю – пістолет.
Водночас у столичному Главку міліції повідомили, що тіло чоловіка, схожого на Мазурка, знайдене на будівництві у лісопарковій зоні Шевченківського району Києва.
“На одному з будівництв дійсно знайшли тіло чоловіка із вогнепальними пораненнями, і хтось пустив чутку, що це Мазурок. Ми направили туди слідчо-оперативну групу, співробітників карного розшуку”, – заявив начальник слідчого управління МВС Василь Фаринник.
Причому він підкреслив, що не можна ще категорично стверджувати, що знайдений мертвим чоловік – це Мазурок. “Усі ці обставини ми будемо вивчати, усе це з’ясуємо”, – заявив він.
За словами Фаринника, постріл був зроблений у скроневу область. Поки що невідомо чи було це самогубство, чи його застрелили під час спроби затримати.
Як повідомлялося, за даними МВС України, “тіло чоловіка, схожого на підозрюваного у вбивстві охоронців у торговому центрі, знайдене 7 листопада в Києві. За попередніми висновками, причина смерті – самогубство“.

Читайте також: