99

Коли горить тютюн. Донецьк

Ще сам Всезнаюс говорив, що коли почнуть горіти фабрики з тютюну – прийде кінець світу. Ну що ж, перша тривожна звістка уже загорілася – сьогодні вночі у Донецьку.
У донецьку горіла тютюнова фабрика
Саме життя ніби натякає – не паліть, не вживайте, не влізайте в цю злу справу. І от не слухають люди, як завжди і у всьому.

Як повідомляє прес-служба МНС України, пожежа У Донецьку виникла ще  о 16.20 22 січня. Відбулось це на території ТОВ ДП «Тютюнова компанія «Хамадей» у двоповерховій будівлі. За попередніми даними є одна летальна жертва.

Попередні підрахунки говорять, що вогнем знищено 30 т тютюнових виробів, пошкоджено перший, другий поверхи та покрівлю будівлі на загальній площі 4,2 тис. м2. Насправді ж загальні збитки значно більші і ще встановлюються.

На місці події працювала оперативна група Головного управління МНС в Донецькій області. Боролися з вогнем до 23:00. В результаті восьмигодинної тушильної зливи, пожежу таки вдалося приборкати.

Про страхування сировини, та готових виробів тютюнової фабрики – нічого не сказано, тому можна теоретично уявити, що відшкодування усіх втрат відбудеться за рахунок кишень самі знаєте кого. Тому куріть на здоров’я і нехай кінець ще почекає, будем надіятись, що Всезнаюс помилився. 😉

Читайте також: