434

Нова тернопільська газета тролить

І тролить професійно! Щойно надрукувавши на головній сторінці не зовсім коректну статтю, як говориться у назві про “бійку арабів з неграми за наших курвів“, вона миттю розлетілася світом. А як же ж інакше? Коли расові образи звучать у ЗМІ – це фашизм і куклусклан, а такі речі – головна тема на світовому рівні.

Нова тернопільська газета тролить

Окрім тваринного фотошопу та провокативної назви, текст наповнений різкими висновками, де темношкірих студентів називають “чорною навалою”, яка несе “загострення криміногенної ситуації, сплеск проституції і невідомі хвороби”.

Цікаво що автор статті не вказаний, а редакція газети, після світового обурення, не бажає спілкуватися з журналістами. Єдина офіційна відповідь, що прозвучала  від редактора газети Миколи Мартинчука звучить так: “Ми не говорили , що африканці та араби люди нижчої раси. Але якщо вони тут вчаться, то повинні поважати наші закони і традиції, а вони часто порушують їх”.

Стиль статті головний редактор вважає нормальним, а непристойне слово “курва” – нормативним: “Його навіть Іван Франко вживав”.

Тим часом на французькому сайті The Observers обговорення цього троля не припиняється і все більше і більше виникає думок, що Україна за розвитком і культурою знаходиться нижче африки.

Потрібно додати, що справді часто закордонні студенти у Тернополі не зважають на місцеві звичаї і культуру, були й випадки побиття та бійок, або ж звичайного хамства, в результаті яких правоохоронні органи під тиском міжнародних – завжди надавали перевагу закордонним гостям. Появлення невідомої хвороби – теж правда, але в останньому звинувачувати будь кого – не має прав ніхто. Та і закордонні студенти сюди приїзджають не через свої наполеонівські плани, а через чиюсь фінансову вигоду.

Напевне, все ж таки французи в дечому праві…

Загадка про жирафа

Читайте також: