224

Обшук webmoney.ua

Невідомо хто, невідомо навіщо і невідомо на яких підставах. Офіс webmoney.ua недавно потрапив під обшук. Звісно ж це не хто небудь примарний, а якась державна структура і з огляду на вид діяльності webmoney, є сенс говорити про податківців, та поки що інформація закрита і говорити точно хто це – ніхто не може.

Як передає “Обозреватель”, під час обшуку було вилучено інформаційні сервери “Українського гарантійного агенства”, що є представником webmoney в Україні.

Обшук webmoney.ua

Вся ця темна справа бере початок від заяви НБУ про те, що система WebMoney Transfer не узгоджувала свої правила з ним (не упили якусь ліцензію). Водночас жоден банк не підтвердив свою співплацю з WebMoney. Офіційна же відповідь НБУ від WebMoney, говорить про те, що їхня діяльність в Україні не потребує додаткових узгоджень  і є повністю законною, а ґрунтується на цивільному кодексі (глава 47).

Від несподіваного обшуку, який важко назвати законним, деякі банки уже припинили співпрацю з webmoney.ua і в розділі “Вивід готівки”, стоїть не однозначна фраза:

Вывод данным способом временно не доступен по техническим причинам.

Не уточняється які причини і не уточняться коли будуть вирішені. Але такий збіг говорить нам про одне, ці технічні причини не обійшлися без втручання затійників обшуку.

Читайте також: