717

Помер Стів Джобс

Смерть Стіва Джобса

Несподівана новина прогриміла світом, помер Стів Джобс. Засновник однієї із найвпливовіших компаній Америки, та й не тільки.

Середа 5 жовтня 2011 року. Після довготривалої хвороби, на 57-му році пішов з життя колишній генеральний директор Apple Стів Джобс. Сповіщення про смерть уже висить на офіційних сайтах, тому це не просто чутки. Співробітники, та конкуренти уже висловили своє співчуття, зазначивши, що Стів Джобс – однин із рідкісних людей, що впливають на долю всього світу. Смерть Стіва Джобса – це незаперечна втрата всього людства.

В заяві ради директорів Apple, звучить: “Його блиск, енергія і пристрасть стали джерелом незліченних інновацій, які збагатили і покращили життя кожного з нас. Світ став незмірно кращим завдяки Стіву“.

Із слів президента США Барака Обами: “Стів був достатньо хоробрим, щоб мислити інакше, ніж усі, достатньо сміливим, щоб вірити в те, що він може змінити світ, і достатньо талановитим, щоб здійснити це. Зробивши комп`ютери персональними і вклавши інтернет в наші кишені, він забезпечив доступність інформації кожному з нас

Засновники Facebook і Google Марк Цукерберг і Сергій Брін теж уже висловили своє співчуття у зв’язку зі смертю Джобса.

Цукерберг назвав Стіва Джобса своїм наставником і другом: “Дякую, що показав нам, що створене нами може змінити світ“.

Твою пристрасну тягу до досконалості відчуває кожен, хто торкався будь-якого продукту Apple. Усім нам в Google, і індустрії в цілому, тебе не вистачатиме”, – заявив Брін.

Нагадаю, що у 2004-му році у Джобса виявили рак підшлункової залози. Дане захворювання вважається смертельним. Пізніше йому зробили успішну операцію й Стів продовжив працювати в Apple, яку очолював до 24 серпня 2011 року, після чого залишив посаду за станом здоров’я.

Читайте також: