259

Пригоди у Львові: НЛО

На Львівщині, поблизу села Цеперів, приземлилося НЛО 🙂 Принаймні так заявляють місцеві жителі. Фактом візиту неземної цивілізації свідчать кола на пшеничному полі, які неочікувано для себе, знайшли місцеві хлопці.

Чи це було НЛО чи це витівка жартівників – зараз важко доказати, але перші пояснення, які були пов’язані із тракторами, місцевий тракторист заперечив. Жодною наявною у селян технікою, такі шедеври на полі зробити не реально! Надто правильні кола на пшениці.

Водночас, жителі села Цеперів, згадують як перед появою загадкових малюнків на полях, собаки у дворах поводилися не спокійно, безперервно гавкали, та виривалися з прив’язі. Цікаво й те, що подібний візит прибульців відбувається не вперше. Жителі пригадують, як декілька років тому, над сусіднім селом пролетіла помаранчева тарілка. Можливо вона щось забула і повернулася?

Джерело новини: пригоди у Львові.

НЛО в Україні не диковинка, час від часу люди спостерігають за дивними об’єктами в небі, іноді фотографують. Але відомо, що більшість подібних задокументованих фактів інопланетної діяльності на Землі – підробка. Люди схильні до віри вірять, навіть пояснюють собі і доказують що це правда, але якщо ні? Ось наприклад ці кола, якщо їх справді витоптали люди? Тоді виникає запитання – яка вигода таким жартівникам це робити?

Читайте також: