618

Тимчасова адміністрація бере під контроль Приватбанк?

Схоже, що на фоні останніх політичних подій, на Коломойського хтось вирішив наступати зі всіх фронтів. Спочатку арешт близького до нього Корбана, тепер інформаційна диверсія про націоналізацію його бізнесу, а саме – банк Приватбанк.

В мережі по деяких ЗМІ розповсюдилася інформація про те, що у Приватбанк з 8 листопала вводиться тимчасова адміністрація. А це перша ознака того, що банк націоналізується, або стане банкротом. Обґрунтовується ця інформація по-різному:

  1. До клієнтів банку приходить смс з текстом про те, що у Приватбанк буде введено тимчасову адміністрацію.
  2. За перевіреними джерелами з харківської обласної адмністрації.

Говориться уже й про те, що біля деяких відділень, спостерігаються великі черги, люди масово забирають гроші з Привата. Але жодних фото чи відео для підтвердження не надається. Погодьтесь, це дивно, якщо б насправді “лопнув” найбільший банк України, соцмережі просто захлинулися б від подібних матеріалів.

Давайте глянемо, коментує звістку про тимчасову адміністрацію для Приватбонку, його справжня адміністрація:

про тимчасову адміністрацію в приватбанку

І ще:

Приват банк націоналізують?

Якщо це дійсно просто фейк, то доволі дивна мотивація того, хто його організовує. Приватбанк – настільки велика “туша”, що подібні інформаційні вкиди ніяк не впливають на нього в плані тактичному. В стратегічному ж навпаки – має вплив позитивний. З моєї пам’яті, інформаційна паніка про дефолт Приватбанку, а також про його націоналізацію, піднімається кожного кварталу. Були випадки, що люди дійсно знімали гроші і стояли в чергах до банкоматів. Але в результаті відкривалася правда і банк як працював так і працює. Тож з кожною такою атакою, клієнтам робиться “прививка від банкротування”, а це підвищує довіру до Привата.

А що ви думаєте про такі інформаційні банківські війни? Стає Приватбанк банкротом чи ні? Націоналізують найбільший в Україні банк чи ні? І взагалі, яка мета подібної дезінформації?

Читайте також: