129

Виставка E-Commerce EXPO 2013

31 жовтня у Києві відбудеться дуже важлива подія, для розвитку ІТ культури України. Виставка E-Commerce EXPO 2013, що проходитиме у НСК «Олімпійський» (вул. Червоноармійська 55), цього дня збере найкращих спеціалістів по створенню та розвитку інтернет магазинів і не лише!

Виставка E-Commerce EXPO 2013

Загалом выставка E-Commerce EXPO 2013 (Киев), буде проходити у двох форматах, що умовно позначаються: B2C і B2B. Кожен з них має свою аудиторію і вої особливості.

B2C – формат виставки для звичайних людей. Це можливі покупці та користувачі он-лайн магазинів. Інформаційна користь від виставки для покупців – це ознайомлення з інтернет магазинами, які діють в Україні. Також можна отримати великі знижки на товари, які для них приготували власники ресурсів. З іншої сторони, он-лайн магазини зможуть прорекламувати себе (а разом і збільшити продажі з інтернет магазину), та детальніше ознайомитися чи поспілкуватися з потенційними клієнтами.

B2B – другий формат виставки, призначений для молодих спеціалістів з інтернет торгівлі, і тих, хто хоче відкрити власний інтернет магазин. Інформаційна користь для яких – спілкування із досвідченими колегами, що працюють чи розвивають успішні діючі проекти інтернет магазинів в Україні. Бесіда буде проходити за круглим столом, де окрім тонкостей у справі розвитку свого он-лайн бізнесу, пеціалісти розповідатимуть про цікаві рішення з власного досвіду, а також відповідатимуть на запитання відвідувачів.

Про деталі події, а також деталі реєстрації в обидвох форматах проведення, читаємо в описі на офіційному сайті  виставки: https://e-expo.com.ua/

Читайте також: