392

Черево / Womb (2010)

Через купу років закохані чувак і чувіха зустрічаються знову і в них розпалюється почуття заново. Але довго щастя не триває, чувака розквашує в аварії фургон. Чувіха в шоці йде у новітню поліклініку і користається новітньою технологією – запліднюється клоном того чувака. Той чувак народжується і росте поряд з нею. В кінці він дізнається шо він не зовсім її син і заплутується хто він насправді, ґвалтує чувіху (свою маму) і кидає її, вирушаючи світ за очі. Зе енд.

Черево / Womb (2010)

Качав лише через те, що в описі був жанр: фантастика. Фільм загалом трошки нуднуватий, але й не напряжний. Дивився у фоні іншої роботи (я часто коли щось роблю переглядаючи фільм). Вся сіль фільму в тому, що при поставленій задачі – можливість клонування людей шляхом народження, режисер пробує відповісти на таку дилему, як почуття. У фільмі “Черево” є жінка, яка кохає чоловіка, водночас вона є мамою цього чоловіка. Він все життя сприймає її як маму! А вона… Вона не дуже розуміє, як сприймає його.

Коли у нього з’являється дівчина, вона ревнує. Але коли від нього шарахаються інші діти і матері (через те, що він “дубляжка” – клон), вона його захищає, як свою дитину!

Зрештою все закінчується тим, що син дізнається правду про клонування, яку мама все життя приховувала від нього. І у цей момент уже він розгублений і блукаючи у своїх почуттях, робить дивну річ – секс зі своєю мамою. Хоча, здається, що на цей момент він уже не вважає її мамою і йде геть…

Якщо полюбляєте психологічні фільми – можете його переглянути.

Читайте також: