558

Джобс: Імперія спокуси / JOBS (2013)

Фільм-біографія одного із найуспішніших бізнесменів світу. Раніше, історію життя покійного Стіва Джобса, уже розглядали у фільмі “Пірати Кремнієвої долини”, але там більше розглядався схід комп’ютерної індустрії. Частково зачіпили й інші корпорації. Саме тому “Пірати…” – це колективна біографія, яка показала лише одну сторону – успіх і вибух розвитку комп’ютерного світу. Що ж ми побачимо цього разу, у однойменному фільмі – “Джобс”?

Фільм Джобс (JOBS (2013))

Фільм “Джобс” знятий з оглядом на біографію відомого менеджера під іншим кутом. Починається він із презентації революційної продукції – iPod, що стала новою ерою в історії Apple. Водночас першою розробкою під керівництвом Джобса, після його повернення до рідної корпорації. Цією ж презентацією фільм і завершується, роблячи таким чином обрамлення подій у житті Джобса. А от як відбувся роцвіт компанії та як сталося, що Джобс був змушений її покинути – стало основою усього фільму.

Ми не побачимо деталей таких, як у піратах кремнієвої долини, звідки йшли ідеї, хто і як їх генерував чи крав, але побачимо іншу складову – економічну. Про відносини акціонерів з Джобсом, про інтереси бізнесменів, що йшли наперекіс з баченням Джобса. Ми також дізнаємося, що успіх Apple, який показово демонструвався людям, насправді супроводжувався суцільними економічними провалами. І врешті цей фільм дасть точну відповідь на запитання, чому Джобса звільнили від участі в розвикту власної ж компанії.

Фільм поділений на декілька важливих переломних моментів у житті Джобса і тому ніби стрибає в часовому плані. Хоча враховуючи те, що це біографія людини, а не компанії, то такі стрибки є логічними.

Загалом раджу переглянути, фільм сподобається фанатам Apple, а простим людям – просто потрібно знати, як живуть люди, що впливають на історію.

Скачати фільм, можна звідси: hurtom

Читайте також: