421

Фільм “Себбе/Sebbe (2010)”

Фільм Себбе

Шведський фільм про соціальні проблеми підлітків та дорослих, у яких як говорять “не склалося життя”. Себбе – це ім’я головного героя. Живе він у не повноцінній сім’ї, батько давно помер, а мама виховує його лише з точки зору обов’язку. Саме таке її відношення до сина дозволяє зриватися їй і виливати весь накопичений духовний бруд на ньому.

Як і належить дитині, що виховується у подібній сім’ї, у школі справи йдуть зовсім не гладко. Себбе постійно піддається на знущання з боку однокласників, особливо одного “хулігана”, який по сумісництву є його сусідом. Тут ми можемо побачити основу “хуліганства”, бо у фільмі є епізоди, де Себбе контактує зі своїм кривдником і поза школою. Таке спілкування для обох не викликає дискомфорту чи агресії. Це “хуліганство” – показуха.

Мама Себбе протягом всього фільму робить дивні вчинки, помітно, що вона старається допомогти сину,  але в результаті всі старання виходять своєрідним апендиксом, що виїдає печінку болем 🙂 Мається на увазі боком.

Закінчення фільму не однозначне і не закінчене. Загалом бачу фільм частково, як протележність фільму “Клас”. Не підготовленим людям буде нудним і не зрозумілим. Загалом рекомендації нейтральні, дивитися хіба що у тому випадку, якщо цікавлять фільми про різні соціальні проблеми, або фільми про життя звичайних людей.

Переглянути фільм онлайн, або скачати можна тут: https://www.ex.ua/view/18659259

Читайте також: