674

Людина з планети Земля (2007)

Ще один фільм з області наукової фантастики. І тут не знайдеш ні екшену, ні спецефектів, ні високих технології. Вся суть в ідеї, а сама стрічка подана  вигляді суцільного діалогу, тому деяким людям може видатись занудним. Але я не спішив би з висновками. А особисто я, дивився його із задоволенням.

Людина з планети Земля (2007)

Можливо моє захоплення через мою цікавість до “крейзанутих” ідей, але я фільм бачу дійсно ідейно геніальним. Суть його у тому, що серед людей існують такі генетичні унікуми, які чомусь не старіють і не помирають. На прикладі одного вченого з невеличкого міста, автори розкривають цю ідею – а що, якщо правда?

Цікаве рішення і з діалогом, він розвивається не звичайними людьми, а знайомими героя, що також є вченими з різних галузей. Вони задають питання абсолютно точні, що допомагають розвивати суть ідеї. Спочатку науковий скептецизм кожного заперечує одкровення безсмертної людини, але із поглибленням в деталі, вчені допускають думку, що спростувати слова так само неможливо, як і їх доказати. Зрештою перемагає цікавість і вони, один за одним, все ж таки вірять розповіді. До розмови підключається навіть психолог, який застосовує різні методи виявлення “гри”, чи то видумки. Та жоден не допомагає.

Зрештою не знаходячи відповіді на свої запитання, психолог вирішує розвіяти всю розповідь радикальним методом: “Це зайшло занадто далеко. Я не вірю, що ти божевільний, але те, що ти розповідаєш – неправда! Відповідно залишається лише одне пояснення – прийшов час визнати, що це все розіграш!“. Щоби не засмучувати вчених і не перекреслювати своєю історією всі парадигми бачення світу, герой таки переводить усе в жарт.

Я фільм раджу переглянути, закінчення вливає палива в вогонь 🙂 Але, якщо ви фанат пукалок, стрілялок, міряння піськами у вигляді розфарбованих машин, чи теми “срать ржать спать” в кіно, то фільм вам буде не цікавим і краще оминути його такою увагою 🙂

Читайте також: