446

Машина / The Machine (2013)

Фантастика минулого століття – це космічні подожі, на зорельотах і надшвидкостях крізь деформований, розірваний простір. Фантастика цього століття – це штучний інтелект, розумні роботи і механізми, що залишають людські амбіції позаду своїх. Фільм “Машина / The Machine“, один із чудових прикладів сучасного фантастичного світу.

Фільм: Машина / The Machine (2013)

Сучасні розробки в галузі штучного інтелекту, зближують нас із подіями у фільмі. Це недалеке майбутнє, де ситуація у світі вийшла з-під контролю. Сторонами протистояння і конфліктів стали: схід (в уособленні ворожого Китаю) і захід (в уособлені Англії). У екстремальних умовах, виникає потреба у швидкій розробці штучного інтелекту в якості потужної військової машини — ідеальної машини-вбивці.

Раніше уже застосовувалися цифрові технології, для оживлення солдатів, які терпіли поразку у боях. Але ці біороботи, не надійні. Один із них вийшов з ладу і знищив лабораторію, тому їх застосовують лише для охорони під жорстким контролем. У них є також непередбачуваний дефект – вони не говорять, хоча спілкуються між собою. А для великої перемоги, потрібна машина зі штучним інтелектом.

Його вдається створити одному вченому. Але при тестуванні прототипа, виявляється, що штучний інтелект зовсім не військова машина. Їй притаманні емоції, вона вчиться на людському прикладі бути людиною. І найбільше, що спантеличує вченого, вона емоційно прив’язується до свого творця…

Фільм приємний для перегляду, має цікаві саундтреки. Рекомендую ознайомитися з ним, а скачати фільм “Машина / The Machine“, або переглянути онлайн, можна тут: brb.to. Приємного 😉

Читайте також: