256

Паперова стіна

Паперова стіна - Українский артхаусЩойно переглянув фільм із жанру “артхаус”. Що здивувало – українська мова у фільмі, хоча у цій сфері поки що лише артхаус і пам’ятає про неї. Наперед забіжу з висновками – український артхаус існує!

Отже фільм має назву “Паперова стіна”. Якщо чесно, то трошки дивний у нього сюжет. Фільм про двох студентів Миколу та Михайла, що живуть на орендованій квартирі. Один із них, Микола – молодий письменник, якому із голови не виходить образ, сформований його однокласницею. І от він вирішує викласти його на папері. Звісно письменникові потрібна тиша для написання твору, тому між двома знайомими, через це виникають різні побутові суперечки, що є нормальним для студентського житя. Але далі відбувається щось дивне. Майже завершений твір, Микола дає на рецензування Михайлу, той в свою чергу настільки захоплюється прочитаним, що втрачає голову і закохується в образ ненаписаного роману. Як він житиме далі, знаючи про те, що його ідеал – лише майстерно складені слова на папері? Микола знайшов вихід, та який – переглянете самі.

Загалом якість фільму бажає кращого, особливо звук. Іноді зайві шуми дуже псують загальну картинку. Відео теж хворіє у затемнених куточках. Якось би про освітлення подумати не помішало б. Помітив фальшкадри на 3:28 хв., де телефон спочатку вібрує на столі, а у наступному кадрі він вже на дивані 😀  В акторській грі відутно штучність.

Проте потішила мова фільму, хороша українська мова, що дасть копняка будь якій іншій, яка назве її не файною 🙂 І, як писав на початку – український артхаус існує!

Фільм “Паперова стіна” (з офіційного каналу youtube):

Читайте також: