343

Робот і френк (відгук)

Робот і френк
Люди дуже швидко звикають до речей, до корисних і не корисних. Не стануть винятком і роботи, які є не таким вже й далеким нашим майбутнєм. Людство до цього крокує і основна мета робота – це стати помічником людини. Та якими будуть відносини такої товариської пари?

У фільмі “Робот і Френк” піднімається питання взаємовідносин роботів з людьми. На прикладі підстаркуватого злодія і новітнього технологічного “домашнього господаря”. Робот не отримає ім’я, проте це не засмутить його і не стане перешкодою для якісного виконання своєї програми. А що ж можна сказати про людину?

А людина – це клубок емоцій і спогадів. Таким зображений Френк, до того ж в нього ще й розсіяний склероз. Діти не мають змоги залишитися поруч, а сам Френк не бажає відправлятися у пансіонат, тому вирішено, що новітній помічник стане консенсусом у суперечці в цій ситуації.

Як і все нове, робот спочатку сприймається з недовірою. Френк з неохотою контактує з машиною. Але закладена програма помічника, все таки знаходить метод і жилку зв’язку з власником. Зрештую Френк настільки звикає до робота, що той йому видається живою істотою.

Люди швидко звикають до речей. Мабуть “я люблю дім” – теж походить з цього живого образу. Не дивно, якщо наступними, хто чутиме подібні вислови – стануть роботи. Фільм рекомендую! Правда він одноразовий 🙂

Читайте також: