794

Життя прекрасне/50.50 (огляд фільму)

Фільм 50.50Разом з оновленням дизайну сайту, розпочну і нову рубрику “Огляд фільмів”. Насправді теж давно спроектована ідея, але цього разу,  під враженнями від фільмів, просто забувається реалізуватися. Хочу сказати, що до перегляду фільму підходжу з обережністю. Давно вже не дивлюся фільми задля розваги чи від нічого робити. Кожну стрічку обираю за декількома критеріями: порада друзів, поширені відгуки, цікава тема. Не часто ці критерії співпадають з моїми смаками, але в більшості це відкбуваєтся в межах позитивної оцінки. Отже перший фільм, який буде в моїх оглядах це фільм Життя прекрасне/50.50 (2011)

Життя прекрасне/50.50 – це один із драматичних фільмів про людей, що хворі на рак. Головним героєм якого є молодий і успішний журналіст. Початок фільму оптимістичний, готує глядача до різкого контрасту у розвитку подій. Контраст починається на прийомі у лікаря, який повідомляє головному герою, що у нього якась рідкісна генетична мутація, що спричинила розвиток раку спинного мозку.

Далі події закручуються навкого героя і його проблеми. А все, що нам хочуть показати – це психологічна зміна, а також зміна світогляду людини, що потрапляє у важке ярмо під назвою “онкологічний діагноз”.

Фільм насправді не так драматичний, як психологічний. У ньому, навіть, є сюжетна лінія, в якій молодий психолог (дівчина), коментує різні психологічні стадії усвідомлення головним героєм свого діагнозу. Не помічається лише одна – стадія примирення. Що логічно поєднується із закінченням фільму.

Окрема увага приділяється і додатковим персонажам фільму. В результаті ми маємо добре спроектовану кінострічку, події якої не далекі від реальності. Протягом перегляду ми можемо спостерігати зміну особистості та психологічні трансформації не тільки людини, якій поставили діагноз “рак”, але й людей, які оточують її.

Ще зробив для себе декілька висновків, але вони з ряду тих, що “у кожного свої”. Тому дописувати не буду. Також не буду оцінювати, бо це теж вийде суто суб’єктивна оцінка. Напишу лише одне – рекомендую до перегляду 😉

Переглянути фільм онлайн, або скачати можна тут: https://www.ex.ua/view/12462332

Читайте також: