383

Зоряний шлях (Star Trek) 2009

Не буду писати про що фільм “Зоряний шлях” – назва ніби говорить сама за себе, скажу лише, що це багаточастинний фільм. У кожній частині свій сюжет, що впринципі можна назвати великобюджетним продовженням серіалу-фантастики з тією ж назвою.

Зоряний шлях (Star Trek) 2009

Я раніше вже бачив саме цей фільм, але було цікаво переглянути його ще раз. Хороша графіка, хороша звукорежисура. Сюжет трохи накручений. А накручений через те, що у ньому зачепили таке таємниче на сьогодні явище, як – час.

На момент існування корабля Ентерпрайс, подорожі у часі все ще – недосяжність. Але вони будуть доступні уже в близькому майбутньому. Автори сценарію вирішили наплювати на різні логічні парадокси і подібні невирішені питання, що виникають внаслідок подорожування в часі (особливо в минуле), як це робить теорія про паралельні Всесвіти, і вирішили показати одну гілку замкненого часового кола, що створила альтернативний хід подій. Психований інопланетянин, планета якого була знищена природною катастрофою, повертається в минуле, щоби знищити усіх, хто на його хвору думку винен у знищенні його дому. Звісно ж це – Земля. І йому це майже вдається!

Але майже – це не точно. Його плани руйнують і тут ми бачимо істинну основу фільму і те, заради чого він був створений. Спільні дії команди, що працює злагоджено і має одну мету – робить дивовижні речі. Саме так, головна справа у команді професіоналів! Ну… Може ще трошки дружби, куди ж без неї в американців.

Мені фільм сподобався, бо я люблю космічну фантастику. Тому я буду радити його переглянути, хоча якщо ви не любите космосу (о, як мені шкода цих нікчемних людей), то фільм цей не для вас. Скачати фільм з українським перекладом, можна тут.

Про другу частину стартреку: “Зоряний шлях: Відплата (2013)

Читайте також: