297

Зоряний шлях: Відплата / Star Trek Into Darkness (2013)

Продовження зоряного шляху (стартрек) у фільмах. Цього разу режисери не сильно крутили теоріями і зробили ставку на ефектність, видовищнсть та масовість. Що з того вийшло і чи варто дивитися цей фільм?

Зоряний шлях: Відплата / Star Trek Into Darkness (2013)

Як і минула частина зоряного шляху, нова стрічка нічим філософським та надто важлим не вирізняється. Єдине що може вплинути на підсвідомість і що є прихованим змістом, аж надто прихованим і можна, навіть, сказати – випадковим, це оптимістичність майбутнього людства. Мається на увазі високий технологічний розвиток і це при тому, що Земля жива і процвітає! Але цей випадковий підзміст, то заслуга епохи, в яку “зоряний шлях”, як епопея, зародився. І цей зміст присутній абсолютно у всіх відеотворах цієї тематики.

А от що на рахунку наповнення цієї частини? “Зоряний шлях: Відплата”, або “Зоряний шлях: У пітьму” – перетворився на ефектний комікс 🙂 Виявляється, що людина створила суперлюдину, яка має ідеальний генетичний код, що надає їй суперздібності. Одна така суперлюдина, перебиває цілу роту воїнів агресивної цивілізації. Знищує людські воєнні об’єкти, бійка з елітними солдатами зі зброєю, для такої людини все одно що – бійка Джекі Чана з бомжами.

Мимоволі згадав Гаттаку, де елітність ДНК не сильно впливає на надздібності, вона лише скорочує можливість помилки…

Отак легким мазком попстереотипізму, зіпсовано таку ідею… Але що ще хотіти від голівуду? Масовий глядач, на який розрахований новий стартрек, любить бійки, пукалки і супергероїв, хоч добрих, хоч злих.

Зрештою фільм можна переглянути. Для тих, хто любить фантастику, він буде як комедія для пустоголових. Не напрягає, якщо не думати і картинка хороша, бо вклалися у спецефекти добряче. Скачати “Зоряний шлях: Відплата” можна тут: хряц.

Читайте також: