757

Бонусна програма aliexpress

Китайський он-лайн магазин aliexpress, а точніше торговий центр, вміє працювати зі своїми клієнтами. Не знаю, як зі стороною продавців, але зі стороною покупців він дружить дуже добре. Завжди організовуються розпродажі, знижки, акції. Але не всі знають про постійно діючу бонусну програму від aliexpress. Я розповім, що про неї знаю я і як нею користуюся. Інформація буде корисною та цікавою всім активним користувачам китайського магазину – aliexpress.

Бонусна програма ВІД aliexpress

Отже, ви давно здійснюєте дрібні покупки в цьому китайському онлайн магазині? Але про бонусну програму нічого не чули? Це не дивно, я також дізнався про неї зовсім недавно. Точніше я знав, що на аліекспрес є якісь бонуси і ними весь час користуються люди, що роблять огляди на куплені там товари, але як користуватися цими бонусами, і звідки вони беруться – ні. На диво, отримувати бонуси дуже просто. Вам, навіть, не обов’язково купувати товар, щоб їх мати. Але потрібно мати аудиторію, яка може, за вашою рекомендацією, їх купити. Я все ж раджу, перед тим, як ділитися партнерським посиланням, перевірити якість товару і сервісу продавця.

Де взяти партнерське посилання?

В карточці кожного товару на аліекспресі, під основною фотографією, є блок з соціальними кнопками, які дозволяють ділитися посиланням на своїх сторінках:

Де взяти партнерське посилання на аліекспрессВпринципі, достатньо просто розкидати по соціальних мережах, але я роблю по-іншому. Клікнувши на кнопку твітера, копіюю партнерське посилання:

Партнерка aliexpress

Пізніше, коли моє замовлення приходить, я знімаю відео і пишу огляд товару на блог. А партнерське посилання, вставляю в описі до відео і в тексті відповідно.

Чому так ефективніше? Відео про покупки в китайських магазинах, та відгуки на них, читають зацікавлені у цьому люди. Відповідно більша ймовірність того, що вони перейдуть за посиланням і замовлять товар. А вам зарахується бонус.

Як нараховуються бонуси aliexpress?

Бонуси нараховуються у вигляді балів. Кількість балів залежить від суми, яку оплатив покупець, що прийшов за партнерським посиланням. Зараховується 2% від суми, а один бал = 0,01$. Тобто, якщо куплено товар на 100$, то партнерка поверне 2$ у вигляді 200 балів. При цьому, не враховується ціна за доставку. А самі бали заморожуються з моменту оплати до моменту закриття угоди (так само, як заморожуються гроші продавця). Переглянути свої бонуси можна своєму акаунті, відкривши пункт “My Points” в боковому меню (там же буде список заморожених балів якщо такі є):

Список бонусів  aliexpress

Як використати накопичені бали?

Бали, що накопичуються, можна обміняти на купони в тому ж розділі “My Points”. Я бачив лише три види купонів:Бонусні купони на aliexpress

Але користувався, поки що, лише одним – 5$ з 6$. Це означає, що при покупці товару на суму більше 6$, застосувавши купон, ми платимо на п’ять доларів менше.

Ось така проста, але приємна партнерка діє на aliexpress. Я дізнався про неї лише минулого місяця, а цього місяця уже спробував її у дії! При цьому ніде не спамив і не розсилав посилання у соціальні мережі, лише розмістив у декількох відео та на сайті в оглядах. Використавши 500 балів, я ще чекаю десь на 2000. Ефективно, правда ж? Якщо чесно, то сам дуже здивований, на такий результат не очікував!

Читайте також: