143

Дитяча парта “Совеня” від ArinWood, відео-огляд

Привіт! Хочу поділитися відео-оглядом парти “Совеня”, від українського виробника ArinWood. А також показати процес складання цього набору і декілька невдалих виробничих моментів.

Дитячий столик і крісло комплекту “Совеня”, зроблені з бука — міцної деревини. Разом вони важать 14 кілограмів. Це мало вплив на зовнішній вигляд, він дещо химерний. Ніжки і поперечні опори пронизані круглими отворами, для зменшення ваги.

І парта, і кріселко мають здатність рости. Є декілька стандартних положень, на які можна змінити висоту обох. Якщо дуже буде потрібно – можна висверлити свої дірки, але не рекомендую.

У комплект дитячої парти входять:

  1. інструкція складання;
  2. гвинтики, гаєчки для скріплення всіх деталей
  3. самі дерев’яні деталі.

Дитяча парта Совеня від ArinWood, інструкція

Інструкція зрозуміла і легко читається. Орієнтуватися у тому, що куди, допомагають уже згадані нарізані отвори. Складання починаємо з крісла.

Дитяче крісло з дерева

Бувають такі моменти, уважно все вичистіть.

Складання дитячого крісла

Ой, а тут перша проблема. Не рівно склеєна поверхня для сидіння. Довелося трішки докласти надмірних зусиль, щоб болти з обох сторін потрапили в свої дірки.

Виробничий брак

Зрештою, проблема не суттєва.

Не забуваємо всі болти гарно затягнути.

А тепер складання самої парти.

Ой, а ось і друга проблема. Дірки для поперечних опор столу не висверлені на потрібну глибину. Відповідно болт впирається в стінку і не затягує міцно конструкцію. Глибини бракує приблизно на 5 міліметрів, десь як цього жолобка. Треба доробляти…

Дитяча парта Совеня

На жаль з другою планкою ті ж проблеми…

А ось і процес регулювання висоти парти, по боках є дірки і вкручуючи в них болти, можна поставити потрібну. От і все!

Дитяча парта ArinWood, огляд

Підсумуємо! Парта “Совеня” від ArinWood класна! Її просто зібрати, вона міцна з суцільного дерева, а значить довговічна. Має декілька ростових режимів. Важка, а значить не буде пересуватися. Зручна. На жаль, в моєму випадку враження трохи зіпсувала маленька халтурка виробника, який не просверлив достатньо отвори. Але проблема вирішилась просто. Також на зовнішній стороні стільниці використано не якісну сировину і є темна пляма. Це ніяк функціонально не впливає на стіл, але вигляд трохи псує. Уважно перевіряйте вміст пакунку. Загалом рекомендую!

Читайте також: